List, który chcemy wam dziś przytoczyć, w sieci wywołał masę kontrowersji. Kobieta napisała go do nowej partnerki swojego byłego męża. Słowa, które padają w wiadomości, sprawiają, że trudno jest w nie uwierzyć. Swoje wyznanie postanowiła zatytułować: Do macochy mojej córki.

Rozstanie jest jedną z tych rzeczy, która boli najbardziej. Szczególnie wtedy, gdy nasza druga połówka, która jeszcze chwilę temu była dla nas całym światem ma kogoś innego. Patrzenie na ich szczęście rozrywa serce na milion kawałków. To właśnie dlatego, nasza bohaterka postanowiła napisać list do nowej kobiety swojego ex ukochanego.

List, w który nikt nie mógł uwierzyć

Reakcja taka jest jak najbardziej zrozumiała. To treść wiadomości, którą kobieta zdecydowała się napisać, wprawia w osłupienie.

– Do macochy mojej córki, Tak naprawdę chciałam, żebyś nigdy nie pojawiła się w moim życiu. Miałam inny plan swojego życia. Moja rodzina miała się składać ze mnie, z mojego męża i naszych dzieci… nie było w nim miejsca dla Ciebie – rozpoczęła list kobieta

List
pxhere.com/pl/photo/722290

Nikt nie mógł uwierzyć w ten list.

Następnie przyznaje, że to normalne, iż jej marzeniem nie było wychowywanie cudzego dziecka. W końcu miała być ona niemiła, oschła, a jej córeczka nigdy nie miała jej polubić. 

– Ale wtedy pojawiłaś się Ty. I wcale nie byłaś taka jak w moich myślach – brzydka, oschła, odpychająca. Byłaś inna – śliczna, młoda i mądra kobieta – napisała. 

Czy takie kobiety mogą się przyjaźnić?

List jednoznacznie wskazuje, że tak. Kobieta pisze, że nowa partnerka męża ich pociechę zaakceptowała od razu. Jej miłość zarówno do niej, jak i do taty była zupełnie bezinteresowna.

– Moja córka cały czas potrzebuje mieć mamę obok siebie, a Ty sprawdzasz się w tym zadaniu perfekcyjnie – dodała.

Niezwykle cieszy ją fakt, że każdą decyzję dotyczącą ich dziecka najpierw konsultuje z nią. Matka dziewczynki ma pełną świadomość, że ich relacja jest nietypowa. Na koniec dziękuje jej za to, że jest dojrzała i to, że wie, czym jest szacunek.

– Kochana, jesteś rzadkim i pięknym kamieniem. Niech Cię Bóg błogosławi. Kocham Cię – spuentowała wyznanie kobieta.

Trzeba przyznać, że jej postawa jest naprawdę godna podziwu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

List
Unsplash.com @perfectsnacks

Kobieta uważa, że macocha jest darem z nieba.

List
Unsplash.com @youbykatie

Ich córka miała szczęście, że trafiła właśnie na nią. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal w fabryce samochodów. Żywe świnie wykorzystywano do testów zderzeniowych
  2. Kampania reklamowa nawiązująca do przemocy domowej. W roli głównej Karolina Piasecka, internauci mocno podzieleni
  3. Przyszły tata był obecny przy porodzie. Dla swojej ukochanej zrobił niezwykłą rzecz
  4. Jak zrobić pieczoną owsiankę? Proste i pyszne przepisy na śniadanie
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułSuczka była w okropnym stanie, nawet ratownicy nie wiedzieli jak jej pomóc. W końcu dzieci wyznały prawdę
Następny artykułMichał Szpak wyrzucił swoją przyjaciółkę z „The Voice”. W odpowiedzi pokazała jego intymne zdjęcia
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.