List leżał za wycieraczkami auta. Czekał na pielęgniarkę, która jak codziennie wybierała się na dyżur. Gdy podeszła do auta, zauważyła, że za jego wycieraczką znajduje się jakiś papier. Kartka była faktycznie do niej zaadresowana. Gdy kobieta przeczytała jej treść, była w szoku. Dosłownie odebrało jej mowę.

List nie był podpisany. Pielęgniarka wyjęła kartkę zza wycieraczki i odczytała jego treść. Nie sądziła, że kiedykolwiek spotka ją podobna sytuacja. Szybko podzieliła się treścią w sieci.

List zdziwił pielęgniarkę

Kobieta pracuje na co dzień jako pielęgniarka w szpitalu zakaźnym. Pomaga leczyć chorych na koronawirusa. Każdego dnia jeździ do swojej pracy samochodem. List za wycieraczką był autorstwa któregoś z jej sąsiadów i niestety, nie zawierał anonimowych podziękowań za ciężką pracę lub wyznania miłosnego od wielbiciela. Sąsiad kobiety oskarżył ją o za częste używanie samochodu i wychodzenie z domu bez wyraźnego powodu. Nie nosiła uniformu, więc jak się wydawało sąsiadowi, nie pracowała w służbie społecznej.

– Jesteś częścią problemu – rozpisywał się dalej – zostań w domu i ochroń nasz kraj i NHS (National Health Service). Zostałaś zgłoszona! – grozi na koniec.

Kłopot w tym, że sąsiad nie miał żadnego pojęcia, że właśnie ma do czynienia z pracownicą NHS, czyli brytyjskiej służby zdrowia. Kobieta poczuła się bardzo urażona i postanowiła sprawę nagłośnić.

  1. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  2. Andrzej Duda przekazał informacje o nagłej śmierci. Nie żyje bliska mu osoba, wielu Polaków pogrążonych w żałobie
  3. Ogromny wzrost zakażonych, 10 zmarłych. Ministerstwo Zdrowia podało smutne dane o epidemii w Polsce

Niesłusznie oskarżona

Pielęgniarka naprawdę się zdenerwowała. W dobie epidemii i bardzo wysokiej liczby zakażonych koronawirusem każdego dnia naraża swoje życie i zdrowie, by pomagać chorym. Swojego auta używa do dojazdu do pracy. Chyba każdy wie, że strój pracowniczy, lekarski zakłada się w pracy, a nie w domu. Sąsiad mylnie odebrał działania sąsiadki. Kobieta na swoim profilu napisała:

– Zwykle nie publikuję zbyt wiele w mediach społecznościowych, ale mam nadzieję, że udostępnienie tego, dotrze do idioty, który zostawił kartkę na samochodzie. Co najważniejsze… pracuję dla NHS.

Pielęgniarka podkreśla, że pracuje dla brytyjskiej służby zdrowia, która wspiera cały kraj w tej epidemii. Ma żal do sąsiada, który nie spytał jej, dlaczego jeździ codziennie autem i po co, tylko tak łatwo ją ocenił. 

– Jeśli to do ciebie dotarło, mam nadzieję, że czujesz się teraz kompletnym głupcem i powinieneś pomyśleć dwa razy, zanim włożysz nos w sprawy innych ludzi – puentuje swoją wypowiedź pielęgniarka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

list
fot. facebook.com/ sam hals

List poruszył pielęgniarkę. Poczuła się niesprawiedliwie oceniona. Tym bardziej że zarzucano jej brak respektu do kraju i służby zdrowia, do której właśnie codziennie pielęgniarka jeździła do pracy.

list
fot. pexels.com/Andrea Piacquadio

Każdego dnia pielęgniarze i lekarze poświęcają swoje zdrowie i życie w walce z pandemią koronawirusa.

list
fot.pexels.com/ pixabay

Każdego dnia setki nowych osób trafiają do szpitali zakaźnych w całej Wielkiej Brytanii. Brakuje sprzętu i respiratorów. Służba medyczna ma pełne ręce roboty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  2. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  3. Wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa. Które maseczki najlepiej chronią? Nie wszystkie są skuteczne
  4. Możesz zrobić zakupy w Biedronce nie wychodząc z domu, wiemy jak. Przywiozą Ci je za grosze w godzinę
  5. Wielkanoc: Już wiadomo, co ze świętami w kościele. Minister Zdrowia potwierdził
  6. Andrzej Duda przekazał przykrą wiadomość. Nie żyje członek Narodowej Rady Rozwoju

Źródło: dailymail.co.uk

 

Poprzedni artykułWspaniałe wieści z Polski. Kolejne 34 osoby zostały wyleczone po zakażeniu koronawirusem
Następny artykułCane corso zobaczył, jak jego pan przewraca się i nie rusza. Reakcja zwierzęcia wywołuje łzy, niesamowite
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl