List od byłego męża wywołał w niej lawinę łez. Jak się okazało, mężczyzna postanowił napisać wiadomość do nowego partnera kobiety. Kiedy odkryła, co zostało zapisane na kartce papieru, nie wierzyła własnym oczom. Nie sądziła, że ktoś, z kim była związana przez tyle lat, na koniec, jest w stanie zrobić coś takiego.

List od byłego męża do nowego partnera jego żony to dość niecodzienna sytuacja. Kiedy kobieta odkryła, jakie informacje zawiera wiadomość, nie wierzyła własnym oczom. 

List od byłego męża

Choć powody rozstania Adama z żoną nie są do końca jasne, list, który postanowił napisać do jej nowego partnera, wiele tłumaczy. Niejeden uzna wręcz, że mężczyzna nadal ją kocha i to właśnie dlatego zdecydował się na taki gest. 

– Będzie Cię kochać z całych sił, dlatego zrób dla niej to samo. Błagam, żebyś jej nie skrzywdził. Jest wyjątkowa. Nie pozwól, by jej blask zniknął. Daj jej całego siebie. Już nigdy nie będziesz musiał prosić o kogoś lepszego – napisał mężczyzna. 

  1. Niesamowite wieści o ślubie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Ceremonia odbędzie się w pięknym miejscu
  2. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. „Pytanie na śniadanie” ma na swoim koncie więcej wpadek

Nowy partner i były mąż

Adam w swoim liście nie tylko poprosił nowego partnera kobiety o to, by o nią dbał, ale zaczął także wymieniać sytuacje z ich życia, które pokazują, jak bardzo mężczyzna ją znał. 

Panicznie boi się pająków, więc jeśli dostaniesz od niej SMS-a, że musisz szybko wracać do domu, żeby zabić małą kreaturę, potraktuj ją poważnie. Jeśli tego nie zrobisz, istnieje ryzyko, że nigdy więcej nie będzie chciała wejść do tego pomieszczenia – pisał żartobliwie. 

Po przeczytaniu listu była żona nie mogła powstrzymać łez. Ten wspaniały gest pokazuje, że nie każdy rozwód musi zakończyć się kłótnią.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

list
Fot. unsplash.com/Zoriana Stakhniv

Były mąż napisał list do partnera swojej żony.

list
Fot. unsplash.com/
Álvaro Serrano

To dowód na to, że nie każdy rozwód musi zakończyć się kłótnią.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kancelaria Premiera potwierdziła fantastyczne wieści. Wielu Polaków zaciera ręce
  2. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
  3. Jakimowicz zadał gościowi żenujące pytanie. Magdalena Ogórek aż złapała się za głowę: ”O Jezu”
  4. Rafał Trzaskowski urządził scenę w klubie o 1 w nocy. Niebywałe, czego się domagał. Wszystko się nagrało
  5. Pamiętacie żonę doktora z ”Rancza”? Wygląda jak inna osoba, przecieramy oczy ze zdumienia
  6. Niebywałe pochodzenie Urbańskiego, jego mama jest z egzotycznego kraju. W Milionerach często padają pytania o jedzenie

Źródło: popularne.pl

 

Poprzedni artykułDentysta był wstrząśnięty na widok zębów 3-latka. Zadał matce tylko jedno pytanie
Następny artykułPostanowione, od dziś część uczniów przechodzi na nauczanie zdalne. Sanepid już podjął decyzję
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.