List, który został znaleziony przez rodziców, okazał się wyciskaczem łez. Tim i Mery Smith’s prowadzili spokojne i ułożone życie. Wszystko jednak uległo zmianie 2004 roku, kiedy stycznia, na świecie zabrakło ich córki. Taylor miała wówczas 12 lat. Dziewczynka nie zwyciężyła walki z chorobą. Rodzina długo nie mogła się uporać z tragedią, jaka ich spotkała. Aniołek jednak zostawił coś po sobie.

Mała Taylor była szczęściem w rodzinie. Niestety nie udało jej się wyjść cało z poważnego zapalenia płuc. Śmierć dziecka, była dla rodziców ogromną tragedią. Nie spodziewali się, że córka zostawiła im pewną pamiątkę, która już zawsze będzie o niej przypominać.

Tajemniczy list

Rodzina długo zbierała się po tragedii, jaka ich spotkała. Kiedy jednak rodzice zmarłej dziewczynki postanowili zmierzyć się z ogromną stratą i zrobić porządki w jej pokoju, znaleźli coś, co ponownie odmieniło ich życie.

Rodzice dziewczynki podczas porządków znaleźli tajemniczy list. Jak się okazało, dziewczynka napisała go do siebie z przyszłości. Na kopercie widniała data 2023 – to właśnie wtedy miała go otworzyć. Ze względu na to, co się wydarzyło, zrobili to jej rodzice. Nie mogli powstrzymać łez.

 1. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje słynny dziennikarz
 2. Miała 15 lat, gdy usłyszała o niej cała Polska. Gwiazda „Cześć, Tereska” stoczyła się na samo dno
 3. Jacek Kurski ma powody do złości, Sekielski mocno o kulisach jego ślubu. „Ja mam żonę i nie zamierzam się rozwodzić”

List, który wyciska łzy

Dziewczynka napisała list w wieku 12 lat, 13 kwietnia 2013 roku. Taylor w liście pytała 22-letniej siebie, jak jej idzie w życiu, usprawiedliwiała wszelkie porażki, podnosiła na duchu i przypominała o wierze w Boga.

– Gratuluję ukończenia szkoły średniej! Jeśli ci się nie udało, wróć i spróbuj jeszcze raz. Zdobędziesz to świadectwo! Czy jesteś już studentką? Jeśli nie, rozumiem. Na pewno mamy na to dobre uzasadnienie – pisała dziewczynka.

Dla jej rodziców było to mocne, emocjonalne przeżycie. Znowu poczuli się, jakby ich dziecko było obok. Na pewno był to znak, że czuwa nad nimi.

ZOBACZ FILM:

Powstał krótki filmik o wzruszającej historii.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Rodzinny grill omal nie skończył się niewyobrażalną tragedią. Kobieta przestrzega innych
 2. Zderzyły się samoloty, są ofiary, nie mieli szans. Tragiczna wiadomość ze świata z samego rana
 3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
 4. Świat poznał go dzięki”X-Factor”, okazał się seryjnym gwałcicielem. Sędzia: „najniebezpieczniejsza osoba, jaką znam”
 5. Wszyscy znają babcię Wolańską z „Kogla-mogla”. Mało kto wie, jak tragiczne były jej losy, cudem przeżyła
 6. Nie mieli żadnych szans, wśród wielu ofiar polityk. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
 7. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz
 8. Uwielbiana przez Polaków aktorka ma poważne problemy ze zdrowiem. Z każdym dniem jest coraz gorzej, mimo tego nie poddaje się
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Źródło: webniusy.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.