Nowa edycja Tańca z Gwiazdami od dawna nie wzbudzała tyle emocji. Stacja Polsat za zainteresowanie może podziękować m.in. Popkowi, LittleMonster96 i rozstaniu Tadli i Kreta. Teraz po złamanym sercu, przyszedł czas na nową przyjaźń w programie.

Paweł Ryszard Mikołajuw (Popek) to polski raper i zawodnik MMA. Jest znany głównie z grupy muzycznej o nazwie Firma. Od 2014 roku jest również współtwórcą zespołu muzycznego Gang Albanii. Kilka lat temu dokonał skaryfikacji na swojej twarzy. Jednak to nie wszystko, czym zaskoczył nas Popek. Artysta poddał się zabiegowi wytatuowania całych gałek ocznych oraz wymiany zębów na złote protezy.

Z kolei Angelika Mucha, znana w internecie jako LittleMonster96, to blogerka, która na swoim Instagramie ma ponad 1,2 mln. obserwujących! Określana jest również jako psychofanka Justina Biebera. Dziewczyna napisała nawet książę Justin Bieber. Powrót na szczyt, która opowiada o uwielbieniu młodej celebrytki do gwiazdora pop.

Myślicie, że tych dwoje na przekór całemu światu mogą się zaprzyjaźnić???

ZOBACZ TEŻ:Fascynująca historia. Znana dziennikarka Polsatu WYGRAŁA WALKĘ Z RAKIEM

LittleMonster96 i Popek zostaną przyjaciółmi?

Dziennikarka w wywiadzie dla WP zapytała Angelikę, jak dogaduje się z Popkiem:

– Bardzo dobrze! – powiedziała z uśmiechem.

Do rozmowy wtrącił się jej taneczny partner, Rafał Maserak:

Akurat dwa Monstery się dobrały, no bo jest LittleMonster, a Popek jest Monster, GRAND MONSTER, więc polubili się. Ja też z Popkiem się polubiłem.

Czyżby szykowała się nowa, medialna przyjaźń? 

ZOBACZ TEŻ:Fani zrozpaczeni, szokujące informacje. Polska żegna Katarzynę Warnke