Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > lle dzieci ma Królowa Elżbieta II? Mało się o nich mówi w mediach
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 16.02.2019 14:28

lle dzieci ma Królowa Elżbieta II? Mało się o nich mówi w mediach

Królowa
instagram.com/theroyalfamily

Ile dzieci ma Królowa Elżbieta II? Najwięcej uwagi media poświęcają Williamowi i Kate, a ostatnio także Harry’emu i Meghan. A co z dziećmi głowy rodu królewskiego? Mało się o nich mówi w mediach, zobaczcie, czym się zajmują!

Elżbieta II i Filip Windsor są małżeństwem od ponad 70 lat! Głowa królewskiego rodu zakochała się w swoim przyszłym mężu, kiedy miała zaledwie 13 lat! Ich ślub odbył się w 1947 roku, niedługo potem na świat przyszedł pierwszy z książąt. Ile dzieci ma Królowa Elżbieta II?

Ile dzieci ma Królowa Elżbieta II?

Media nie poświęcają im wiele uwagi, a serwisy plotkarskie są bardziej skupione na ciąży Meghan Markle, niż na życiu codziennym królewskich dzieci. Jedynie o księciu Karolu słyszymy wiele, w końcu jest następcą tronu! Czy wiesz, ile dzieci ma Królowa Elżbieta II? Wraz z mężem doczekała się czterech potomków! Poznaj dzieci królewskiej pary.

Dzieci Elżbiety II

Pierworodny syn Elżbiety II to najdłużej oczekujący na tron książę. 65-latek posiada aż cztery tytuły książęce i jest pierwszy w kolejce do królewskiego tronu – przygotowywano go do tej roli od dzieciństwa! Czym zajmuje się Książę Karol? Niewielu wie, że z wykształcenia jest archeologiem, a w wolnych chwilach zajmuje się swoim własnym biznesem. Książę jest bowiem pasjonatem ekologii! Posiada własną sieć sklepów ze zdrową żywnością i buduje ekofarmy. To jego synami są Książę William i Książę Harry!

Kim są pozostałe dzieci Elżbiety II? Książę Andrzej to drugi syn Królowej, który znany jest jako czarna owca rodziny. Wiedząc, że jego szanse na przejęcie tronu są dość niewielkie (jest 7 w kolejce), Książę nie wahał się korzystać z uroków życia. Wielokrotnie przyłapywano go na kontrowersyjnych imprezach i w niejednoznacznych sytuacjach. Książę Edward, najmłodszy syn Elżbiety II, prowadzi własną wytwórnię telewizyjną i wychowuje dwójkę dzieci.

Córka Królowej Elżbiety

A czym zajmuje się jedyna córka Królowej, księżniczka Anna Windsor? Media nie lubią o niej pisać, a jeśli już się na to decydują, to najczęściej po to, by jakoś jej dogryźć. Księżniczka jest bowiem mało medialna i towarzyska. Zawodowo zajmuje się jazdą konną, prowadzi też własną działalność charytatywną. Nie przejmuje się tym, jak media na nią patrzą i od zawsze wybiera po prostu bycie sobą i zajmowanie się własnymi sprawami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina królewska

Ile dzieci ma Królowa Elżbieta II? Mało się o niech mówi w mediach.

ile dzieci ma królowa elżbieta ii

Książę Karol to najstarszy syn Królowej i następca tronu. Tutaj ze swoim młodszym bratem, Księciem Andrzejem.

ile dzieci ma królowa elżbieta ii

Książę Andrzej jest dopiero 7 w kolejce do tronu.

ile dzieci ma królowa elżbieta ii

Najmłodszy syn Królowej, Edward ma własną wytwórnię telewizyjną.

ile dzieci ma królowa elżbieta ii

Księżniczka Anna nie jest ulubienicą mediów. Uczucie jest odwzajemnione: Księżniczka znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi i wyzwisk w kierunku mediów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak kiedyś wyglądała Agnieszka Chylińska? Największa metamorfoza w Polsce!
  2. Wazelina dobra na wszystko! 10 ZASKAKUJĄCYCH zastosowań
  3. Małgorzata Tusk przyznała, że znajomość sprzed lat prawie zniszczyła jej małżeństwo z Donaldem

źródła: ofeminin.pl, viva.pl