Local Heroes to jedna z najpopularniejszych marek streetwearowych ostatnich lat. Polska firma, którą pokochały największe światowe gwiazdy prężnie działa na rynku i nie boi się iść pod prąd. Ich fasony, wzory i kolory na stałe zagościły w branży modowej. Co ich wyróżnia?

Chociaż założycielki marki, Karolina Słota i Areta Szpura zakładając firmę w 2012 roku nie liczyły na wielki sukces, wszystko zmieniło się, gdy w ich ubraniach zaczęły pojawiać się największe sławy. Local Heroes pokochały zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Jak marka rozwinęła się w ciągu ostatnich lat?

Historia Local Heroes

Dziewczyny zaczynały od t-shirtów z hasłami rodem z Tumblra. Przełomowym momentem w historii marki był dzień, gdy dziewczyny znalazły w Internecie adres Justina Biebera. Wysłały mu paczkę wypełnioną swoimi ubraniami. Artysta został sfotografowany w jednej z koszulek marki. Od tamtego momentu Local Heroes stało się firmą rozpoznawalną na całym świecie, co potwierdzają liczne współprace z największymi brandami jak choćby Reebok czy Disney. Zamówienia nieustannie spływały na ich stronę internetową i okazało się, że ciężka praca i wiara w swoje możliwości są kluczem do sukcesu. 

Nie tylko rodzime gwiazdy uwielbiają polskie marki. Local Heroes kilka lat temu podbiło świat, a w ich ubraniach mogliśmy podziwiać takie sławy jak Rihanna czy Justin Bieber. Założycielkami marki są dwie dziewczyny: Areta Szpura i Karolina Słota. Przez wiele lat budowały markę, która obecnie silną pozycję na rynku modowym. Niekonwencjonalne rozwiązania, odważne decyzje przy wyborze krojów, wzorów, fasonów to cechy charakterystyczne marki.  

Local Heroes idzie z duchem czasu i nie boi się eksperymentować z modą. Historia Karoliny Słoty i Arety Szpury to prawdziwy american dream. Dziewczyny stały się bohaterkami książki Karoliny Sulej pod tytułem Modni. Od Arcadiusa do Zienia, gdzie opowiedziały swoją historię. 

Co wyróżnia Local Heroes?

Local Heroes od wielu lat przełamuje stereotypy na temat współczesnej mody. Ich oryginalne, odważne, często prowodujące ubrania świetnie sprawdzają się zarówno u nastolatków, jak i u nieco starszych pasjonatów streetwearu. Odważne, często kontrowersyjne nadruki na koszulkach i bluzach na stałe zagościły w DNA marki. Local Heroes już wiele lat utrzymuje się na rynku i wciąż nas zaskakuje! 🙂

Jakiś czas temu Areta Szpura zrezygnowała z prowadzenia marki, a stery przejęła Karolina Słota, która dba o to, by osiągać kolejne międzynarodowe sukcesy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

local heroes
instagram.com @localheroes

Niedawno marka wypuściła najnowszą kolekcję.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJeden z czołowych jurorów Tańca z gwiazdami chce ZREZYGNOWAĆ? Co się stało?
Następny artykułIle zarabia Agata Duda? Zarobki „Pierwszej Damy” zostały ujawnione!