Love Island: wszystko wskazuje na to, że najbardziej lubiana para programu, czyli Ola i Rafał nie są już razem. Fani są niemal pewni, ponieważ dostrzegli kilka wskazujących na to szczegółów. Faktycznie, mają mocne dowody, że para już się nie spotyka.

Program Love Island cieszy się ogromną popularnością. Widzowie szybko przywiązują się do par i mają nadzieje, że czułe słowa, które padają na planie, nie znikną razem z finałem. Choć Ola i Rafał byli absolutnymi faworytami pretendującymi do trwałego związku, wygląda na to, że stało się inaczej. Fani przedstawiają dowody.

Love Island – Ola i Rafał rozstali się?

Ola i Rafał zdecydowanie wiedli prym podczas programu. Choć nie zawsze się ze sobą zgadzali i często dochodziło do sprzeczek, byli nierozłączną parą. Program zakończyli w pełnej romantyzmu i deklaracji atmosferze.

Choć oboje obiecywali, że będą ze sobą mimo tego, że mieszkają od siebie bardzo daleko, wszystko wygląda na to, że wcale nie czynią ku temu starań. Jak to możliwe skoro jeszcze nie dawno chwalili się swoją miłością?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jeszcze w październiku w mediach społecznościowych pojawiło się romantyczne zdjęcie. A teraz to Ola opublikowała swoją fotografię, i to właśnie w komentarzach fani znaleźli dowody, że między parą nie dzieje się najlepiej.

  1. Decyzja zapadła i nie ma już odwrotu. Od 11 listopada ogromne zmiany dla tysięcy Polek i Polaków, chodzi o konkretny zakaz
  2. Lech Wałęsa przekazał smutną wiadomość. Współczujemy
  3. Pamiętacie Geri Halliwell ze Spice Girls? Dziś ciężko ją rozpoznać, zmieniła się niesamowicie

Ola Kotecka znów jest singielką?

Ola Kotecka na swoim profilu na Instagramie umieściła zdjęcie, na którym siedzi przy stoliku, wieczorem, w Hiszpanii. Jest to wspomnienie jednego z wieczorów, spędzonego w czasie programu Love Island. Dodała do tego komentarz:

-W normalnych czasach tak cieszyłam się za każdym razem na myśl o piąteczku. Kto też przeszedłby się na randeczkę do knajpki, albo winko z przyjaciółmi? Tymczasem mimo wszystko, życzę Wam cudownego wieczorku!

Pod zdjęciem znalazła się fala komentarzy w tym samego Rafała:

Oj ja bym poszedł na randeczkę. Z taką jedną Aleksandrą!

Niestety Ola, mimo że odpisywała na inne komentarze, na ten nie odpowiedziała. Fani uważają, że jest to jawny sygnał odtrącenia Rafała i w zasadzie końca znajomości:

Przecież Ola nawet nie odpisała Rafałowi. A każdemu innemu owszem. Szkoda widać, że jej nie zależy, przynajmniej takie robi wrażenie. Im najbardziej kibicowałam a tu takie rozczarowanie – pisze jedna z internautek.

-Strasznie rzadko się spotykacie, pozostałe pary nie mogą się od siebie odkleić, a wy dobrze się bawicie bez siebie….. smutne – zauważa kolejna fanka

-No zobaczycie, oni się w programie dogadać nie umieli a byli ze sobą cały czas, a teraz raz w tygodniu się nawet nie widzą, a Ola jest taka, że potrzebuje dużo uwagi – analizuje kolejny internauta.

Cóż, pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji. W końcu Ola właśnie na zdjęciu wspomniała wieczór z Rafałem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez OLA KOTOWSKA (@olciak_)

Ola i Rafał wg niektórych fanów postanowili się rozstać.

love island
fot. instagram.com/olciak_

Ola i Rafała byli faworytami programu.

love island
fot. instagram.com/olciak_

W finale programu zdecydowani byli zostać parą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Modę na sukces” pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
  2. Ważna wiadomość o Świętach Bożego Narodzenia i Sylwestrze dla Polaków. Co dalej z urlopami i rezerwacjami?
  3. 3 znaki zodiaku najlepszych mężów. Dziewczyny, nie ma na co czekać, będą traktować was, jak księżniczki
  4. Pięć tricków z TikToka na wyjątkowy makijaż. Odmienią twoje życie i ułatwią przygotowanie do wyjścia
  5. Nie żyje Józef Para. Aktor znany z ”Vabank” i ”Trędowatej” miał 98 lat
  6. Nie kwarantanna zatrzymuje ich w domach. Kary nic nie wnoszą, mieszkańcy powoli załamują ręce
  7. Przepyszne ciasto „Telewizor” zrobisz w niecałe 10 minut, zupełnie bez pieczenia. Słodkie marzenie każdego wielbiciela słodkości

Źródło: telemagazyn.pl


 

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl