Lubelskie szpitale opuściło pięć osób. Pacjenci, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem, po raz drugi przeszły testy wskazujące wynik ujemny. Oficjalną informację podała rzeczniczka wojewody lubelskiego Agnieszka Strzępka

Rząd podjął kolejne zaostrzenia, które mają pomóc w walce z koronawirusem. Choć wciąż wzrasta ilość osób zakażonych jak i przypadków śmiertelnych, nie brak pozytywnych informacji dotyczących ozdrowieńców oraz osób wyleczonych. Województwo lubelskie miało prawdziwy powód do radości. Jak dowiadujemy się z wp.pl Agnieszka Strzępka, rzeczniczka wojewody lubelskiego, pięć osób z województwa pokonało chorobę. Niestety, niezwykle szybko pojawiły się również kolejne, złe doniesienia. 

Koronawirus w Polsce: zakażenia

Obecnie w Polsce odnotowano 1085 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 14 osób zmarło. Pozytywną wiadomością są jednak przypadki osób wyzdrowiałych. W środę, 25 marca, pojawiły się informacje o kolejnych pięciu wyleczonych osobach. Są to pierwsi pacjenci z województwa lubelskiego, które uporały się z chorobą. 

Rzeczniczka wojewody lubelskiego Agnieszka Strzępka, podała informacje o wyleczonym pacjencie z powiatu Kozienickiego, który leczony był w szpitalu w Puławach, a także czterech osobach, które są rodziną pierwszego zakażonego pacjenta na Lubelszczyźnie. Niestety, województwo lubelskie ma dla nas również bardzo złe informacje. Co z chorym mężczyzną?

  1. Wszyscy się w niej kochali. Dziś ciężko uwierzyć, że to ona, operacje plastyczne zniszczyły jej twarz
  2. Sytuacja jest poważna. Trwa dramat syna Katarzyny Dowbor i jego żony
  3. Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu. „Królowa życia” ma pilny apel do fanów, pokazała zdjęcia

Województwo lubelskie: wyzdrowiali pacjenci 

Choć województwo lubelskie poinformowało o pięciu przypadkach wyzdrowiałych pacjentów, stan pierwszego zakażonego pacjenta na Lubelszczyźnie wciąż oceniany jest jako poważny

Niestety, w dniu dzisiejszym województwo lubelskie odnotowało również najwięcej nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Jak czytamy we wpisie Ministerstwa Zdrowia na Twitterze, potwierdzono tam 9 nowych kolejnych chorych. Jak podaje Agnieszka Strzępka, rzeczniczka wojewody lubelskiego, w sześciu przypadkach są to osoby w przedziale wieku 41-60, siódmym zakażonym jest mężczyzna w przedziale wieku 0-20 lat, natomiast ósmy pacjent to mężczyzna w przedziale wieku 21-40 lat. Zakażenie koronawirusem potwierdzono również u osoby powyżej 61 roku życia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lubelskie
@LUWLublin, Twitter

Agnieszka Strzępka, rzeczniczka wojewody lubelskiego, poinformowała o pięciu wyzdrowiałych osobach. Niestety, województwo lubelskie odnotowało dziś największy wzrost zachorowań. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polska gwiazda jest w ciąży, pokazała zdjęcie. Znamy płeć dziecka i termin porodu
  2. Fryzjer zrobiła jej metamorfozę. Spojrzała na swoje włosy i wiedziała, że już nigdy nie popełni tego błędu
  3. Chińczycy wydali oświadczenie ws. hantawirusa wykrytego u zmarłego mężczyzny. Ich lekarze nie mają wątpliwości

źródło: wiadomosci.wp.pl

Poprzedni artykułKomunia Święta we wrześniu zamiast w maju? Rodzice zaniepokojeni, kościół komentuje
Następny artykułNiepokojące informacje. Jolanta Kwaśniewska z Aleksandrem nie przebywają na terenie Polski
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.