Ludzie, którzy spędzają dużo czasu w pracy, muszą się czasami jakoś oderwać myślami od tego, co aktualnie robią. To pozwala im łatwiej przetrwać trudne momenty i się odstresować. Nigdy nie zgadlibyście, o czym najczęściej myślą, kiedy w niej przebywają. Odpowiedź zwali wszystkich z nóg.

Ludzie pozwalają sobie czasami odpłynąć myślami gdzieś daleko, z dala od pracy. To pewien sposób na relaks i odprężenie. Portal wp.pl przeprowadził specjalną ankietę i zdradza, o czym najczęściej myślimy. Z pewnością byście na to nie wpadli.

O czym ludzie myślą w pracy?

Okazuje się, że ludzie w pracy najczęściej myślą o seksie. Portal wp.pl postanowił przeprowadzić sondaż, w którym pytają się internautów, o czym najczęściej myślą w pracy. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich. Jak wynika z przeprowadzonych ankiet, aż 44% pytanych zadeklarowało, właśnie taką odpowiedź. Na drugim miejscu uplasowało się jedzenie (36%). Specjaliści i psychologowie potwierdzają te tezy.

— Pracuję codziennie po 12 godzin i nie będę ukrywał, że czasem zdarza mi się pomyśleć o seksie, spojrzeć na atrakcyjną współpracownicą. Nie widzę w tym nic złego, chociaż mam żonę i dzieci. To dla mnie sposób na zrelaksowanie się, odreagowanie stresu. Gdzieś czytałem, że mężczyźni myślą o seksie co kilka minut. Wydaje mi się, że to jest pewna przesada, poza tym kobiety też myślą o seksie w pracy. Czy to źle? — cytuje wp.pl menedżera ds. wdrażania projektu jednej z agencji reklamowych.

  1. Małgorzata Rozenek pojawiła się w ”Dzień dobry TVN”. Uwagę zwraca jedna rzecz na jej ręce, jest warta 75 tysięcy
  2. Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej z „Królowych życia” daje do myślenia. Mroczne sekrety

Przyczyny takich myśli

Specjaliści nie widzą nic złego w tym, że myślimy o erotycznych scenach. Byleby nie ucierpiała na tym wydajność naszej pracy oraz nasi współpracownicy. Dodatkowo znawcy zaznaczają, że niekiedy takie myśli są po prostu potrzebne.

Ludzie muszą mieć jakiś sposób na odreagowanie stresu czy przemęczenia. Czasami nasz mózg po prostu musi zboczyć nieco na inne tory, byśmy nie dali się zwariować, ale trzeba pamiętać o umiarze i najlepiej stosować zasadę złotego środka. Jak się okazuje, można się od uzależnić od takich fantazji.

A wy, o czym najczęściej myślicie w pracy? Fantazjujecie czasami?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ludzie
fot. pexels.com/Lisa Fotios

Ludzie najczęściej myślą w pracy o seksie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miał tylko 31-lat, całe życie było przed nim. Media przekazały właśnie wiadomość o tragicznej śmierci
  2. TVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrze
  3. Janusz Chabior wziął ślub. Gratulacje, panna młoda wyglądała pięknie
  4. Zaskakujące informacje o Jacku z „Gogglebox”. Nie do wiary, czym zajmował się kilka lat temu
  5. Zatrważająca wiadomość, nie żyje 26-letni muzyk. Zginął na oczach ukochanej
  6. Dodatkowe 4 tysiące złotych dla emerytów. Coraz więcej seniorów otrzymuje specjalny bonus

Źródło: finanse.wp.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl