Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ludzie nie rozpoznają już Viki Gabor. Co się stało z wyglądem nastolatki?
Michał Fitz
Michał Fitz 06.02.2022 10:12

Ludzie nie rozpoznają już Viki Gabor. Co się stało z wyglądem nastolatki?

telewizja
youtube.com/ PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 02.10.2012 VIVA PHOTO AWARDS 2012 N/Z: WOJTCZAK EDYTA

Viki Gabor nie ma ostatnio łatwego życia. Najpierw opinia publiczna skrytykowała jej zapowiedziany udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a teraz wielu osobom nie podoba się to, jak wygląda.

Piosenkarka opublikowała bowiem w sieci klip do swojej nowej piosenki pod tytułem Napad na serce. Wygląda na nim wyjątkowo dojrzale.

Viki Gabor w nowym teledysku

Viki Gabor wciąż ma 14 lat, ale na jej Instagramie czy klipach pojawiających się w telewizji i serwisie YouTube widać, że wygląda na starszą. Dziewczyna występuje w coraz odważniejszych kreacjach i mocniejszych makijażach. Sam sposób jej bycia wskazuje też na to, że już dużo mniej czuje się jak dziecko, które przecież jeszcze całkiem niedawno wygrywało The Voice Kids.

Wielu osobom to się oczywiście nie podoba. Pod jej materiałami czy artykułami dotyczącymi piosenkarki często pojawiają się komentarze dotyczące tego, że za szybko dorasta, co jest dla niej niezdrowe. Te głosy tylko nasiliły się po premierze jej najnowszego kawałka.

Wydaje się jednak, że Viki i tak rozwija swoją karierę w odpowiednim tempie i nie robi przy tym niczego nieprzyzwoitego. Trzeba tez brać poprawkę na fakt, że jest w wieku, w którym bardzo szybko się dorasta, zarówno mentalnie, jak i fizycznie. Dotyczy to wszystkich dzieci, nie tylko tych popularnych. Wokalistka w końcu nie pozostanie do końca życia słodką dziewczynką.

Mało tego, przecież z podobnym problemem do dziś boryka się jej starsza, bo już 17-letnia koleżanka, Roksana Węgiel. Ona również od momentu pojawienia się w show-biznesie musi mierzyć się z krytycznymi komentarzami, w których zarzuca jej się marnotrawienie dzieciństwa i zbyt szybkie dojrzewanie pod batutą branży rozrywkowej. Wydaje się więc, że podobne głosy będą pojawiały się po prostu przy okazji śledzenia losów każdej, młodocianej gwiazdy.

Zobacz jak zmieniała się Viki:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zenek Martyniuk rozwodzi się z Danusią? Właśnie powiedział całą prawdę o małżeństwie
  2. Zagrała Kingę w serialu „Ranczo”. Smutne, co stało się z Agnieszką Pawełkiewicz
  3. Kim są dzieci Maryli Rodowicz? Nie do wiary, czym się zajmują

Źródło: pudelek.pl

Tagi: Viki Gabor