Na Facebooku wybuchła potężna afera. Jedna z internautek upubliczniła zdjęcia soku Caprio na których widzimy dziwną rzecz, która wychodzi z kartonu. Firma tłumaczy się, że na zdjęciu widzimy pleśń, niestety przypomina ona bardziej ludzką skórę. Pod naszym artykułem pojawiło się wiele niepokojących komentarzy. Okazuje się, że to nie pierwszy obrzydliwy przypadek z sokiem Caprio w roli głównej. 

O całej sprawie pisaliśmy dziś około południa, w artykule opisaliśmy dokładnie, co zaniepokojona matka znalazła w kartonie popularnego napoju. Pani Katarzyna Queslati w poście opisała, że jedno z jej dzieci po wypiciu soku dostało gorączki i wysypki – TUTAJ OPISALIŚMY DOKŁADNIE CAŁĄ SPRAWĘ. Teraz kolejni internauci skarżą się na zawartość soku.

Ludzka skóra w soku Caprio?!

Zdjęcia, które zostały upublicznione, mogą przyprawić o mdłości. Teraz pojawiły się kolejne zarzuty. Jedna z internautek pod naszym postem napisała, że miała bardzo podobną sytuację.

Dopytaliśmy, co dokładnie jej się przydarzyło, oto jaką odpowiedź otrzymaliśmy:

– Sok byl dobrze zaplombowany długa data ważności, ja akurat miałam sok jablkowy w smaku byl kwaśny myślałam że tak ma być w szklance okazało sie że pływają jakies kawalki myślałam że to miąższ dodam że sok tak samo piło moje dziecko. Ogólnie wypiliśmy jakieś pół kartonu i stwierdzilam ze coś jest nie tak rozciełam karton okazało się że to kawałki pleśni i jeden wielki korzuch z niej, byłam w szoku tymbardziej że to dziecko piło. U nas skończyło sie tylko na bólu brzucha. Chciałam coś z tym zrobić poszłam z sokiem tam gdzie go kupiłam jednak nie mialam już paragonu i Pani do mnie że nie ma pewności ze to sok z jej sklepu (pis. oryg.)

Inny internauta dodał:

– Ja miałem też taką sytuację z tym napojem. W jabłkowym smaku, wszystko było ok dopóki jakiś czerwonawy kożuch nie wleciał mi do buzi ( niestety piłem z butelki) z początku myślałem, że to może skórka jakiegoś owocu czy coś ale idk. (pis. oryg.)

Niepokojące, prawda?

Ludzka skóra w soku Caprio
facebook.com
Ludzka skóra w soku Caprio
facebook.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzinna tragedia Wiśniewskiego. Samobójstwo rozbiło jego życie
  2. AFERA! Doda i Rozenek biją się o mężczyznę. „Ciągle do niego wydzwania”
  3. Kora jest w remisji raka. Nie wróci już na scenę