LuiStore to butik, w którym słowo „moda” nabiera zupełnie nowego wymiaru. Wszystkie ubrania oraz akcesoria znajdujące się w sklepie to nieoczywiste połączenie klasyki i obowiązujących trendów. Przedstawiamy niezwykłe miejsce, w którym znajdziecie najpiękniejsze dodatki! 

Wszechobecny róż i złoto, nieoczywisty design oraz pięknie pachnące kwiaty to znaki rozpoznawcze tego uwielbianego przez gwiazdy sklepu! Co możemy znaleźć za jego drzwiami? Mokotowska 26 to adres, pod który zdecydowanie powinniście zajrzeć! Zakochacie się od pierwszego wejrzenia!

Kim jest właścicielka LuiStore?

Właścicielką butiku jest Luiza Kubis, dla której moda to nie tylko pasja i sposób wyrażania siebie, ale również praca. Zwolenniczka klasycznego, acz niezwykle oryginalnego stylu, od lat podążała ścieżką wytyczoną przez największych światowych projektantów.

Po odbyciu stażu u Diora i Marchesy młoda projektantka postanowiła powrócić do Warszawy i zrealizować największy dotąd projekt- otworzyć miejsce, w którym kobiety będą mogły akcentować swoje ja właśnie poprzez ubranie.

Fenomen LuiStore

Stolica to bezkompromisowo mieszanka stylów i kolorów. Warszawiacy uwielbiają modę, a inspiracji czerpią z różnych miejsc. LuiStore spełnia oczekiwania wszystkich kobiet, które kochają klasykę i nie boją się eksperymentować z ubiorem. Nic więc dziwnego, że wspomniany butik to ulubione miejsce Anety Kręglickiej, Ady Fijał, czy Maffashion

Gdzie znajduje się sklep Luistore?

W mieszczącym się przy ulicy Mokotowskiej 26 butiku odnajdziemy nie tylko kreacje znanych projektantów, ale również tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie mody i zdecydowanie zasługują na rozgłos. Jedno jest pewne- w tym miejscu każda z nas odnajdzie coś dla siebie!

Zobacz zdjęcia:

LuiStore
instagram.com @lui.store.warsaw

Butik LuiStore mieści się przy ulicy Mokotowskiej 26 i został założony przez młodą projektantkę, Luizę Kubis.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułStulecie Winnych TVP zobaczyły miliony widzów! Ogromny sukces nowego serialu
Następny artykułKto jest mężem Sylwii Grzeszczak? To znany raper – razem wychowują córeczkę
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.