Łukasz Darłak, choć pojawił się w dopiero co transmitowanym programie Big Brother, już zdążył podzielić polską publiczność. Widzowie zadają sobie pytania na temat jego orientacji, bliskiej więzi łączącej go ponoć z Michałem Witkowskim i tego, czym się zajmuje na co dzień. Kim jest tajemniczy uczestnik nowego show TVN 7? Dowiedzmy się niżej! 

Każdy tego typu program ma jedno podstawowe zadanie- aby obserwatorzy codziennych poczynań zamkniętych w domu ludzi mogli zastanawiać się, kim są i dlaczego zgodzili się na udział w tak kontrowersyjnym show. Czasami odpowiedzi przychodzą szybciej, niż sądzą, jednak niektórzy mieszkańcy wciąż stanowią zagadkę do rozwiązania na miarę enigmy. Do takich osób z pewnością należy nasz dzisiejszy bohater! 

Kim jest Łukasz Darłak?   

Łukasz Darłak jest jednym z najbardziej komentowanych w sieci uczestnikiem programu Big Brother, który wywołał falę spekulacji, gdy kamera tylko zarejestrowała jego pierwszy ruch. Obecnie ma 26 lat i może pochwalić się niezwykle wysokim wzrostem, ok. 183 cm.

Być może kojarzycie go z pewnych produkcji paradokumentalnych TVN, jeżeli tak- wszystko ma swoje potwierdzenie w fakcie, że Darłak jest początkującym aktorem. Na stronie warszawskiej agencji artystycznej Agencjapsinka.pl figuruje jako szukający kolejnych ról aktor, a dodatkowo może pochwalić się również grą na pianinie, umiejętnościami tanecznymi i jazdą na rowerze.

Jednak do tej pory kojarzony był z takimi produkcjami jak Szpital, W-11, Szkoła czy Detektywi. Patrząc na aparycję młodego mieszkańca Rzeszowa, zupełnie nas nie dziwi fakt, że tak chętnie występuje przed kamerą!

Łukasz Darłak gej

Dziewczynom z pewnością spodoba się również informacja, że ma czarujące niebieskie oczy i regularne rysy twarzy, choć niestety jego orientacja wskazuje na inne upodobania. Łukasz Darłak wyznał, że jest gejem, o czym mogliśmy się przekonać w jednym z ostatnich odcinków Big Brothera. Jego wypowiedz zarajestrowana na kamerze Wielkiego Brata w pokoju zwierzeń została w głównej mierze sprowokowana przez samych uczestników, współtowarzyszących Darłakowi w domu. Niektórzy z nich głośno pytali, czy Rzeszowianina pociągają mężczyźni.  

– Nie jestem gejem. Epizod był biseksualny, ale nie sądzę, że z tego powodu powinienem mówić, że jestem gejem. Jest przecież bardzo dużo osób, którzy są homoseksualni, ale nie widać tego po nich – twierdził, jednocześnie odpierając zarzuty.

Orientacja seksualna ich kolegi zaczęła zatem narastać pytaniami, które pozostawały bez odpowiedzi, aż w końcu Łukasz Darłak zabrał w tej sprawie głos z dala od uczestników, w bezpiecznym dla niego miejscu – pokoju zwierzeń. 

Czego mogliśmy tam posłuchać? Łukasz Darłak był wyraźnie przejęty całą sytuacją, a fakt bycie w oddzielnym pokój niewątpliwie sprawiał mu przyjemność! To właśnie tutaj dokończył wcześniej już poruszoną kwestię swojego zachowania, a my mogliśmy się przekonać, że nie zależy mu pod tym względem na rozgłosie.  

Poza tym media przypominają, że Łukasz Darłak i Michał Witkowski, znany w środowisku LGBT pisarz, byli widziani jakiś czas temu razem. Ta informacja w połączeniu ze zdjęciami prowokuje do kolejnych wypowiedzi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Łukasz Darłak
Fot.: bigbrother.tvn7/ Instagram 

Łukasz Darłak wywołuje swoją obecnością w programie Big Brother wiele kontrowersji i jeszcze więcej pytań!