Łukasz i Edyta Golec na pewno mają świadomość swojej sławy. Ta oczywiście generuje dla nich mnóstwo korzyści, przede wszystkim tych finansowych. Wiąże się ona jednak też z wieloma wadami. Jedną z nich jest znikoma prywatność, która przejawia się również w robieniu zdjęć czy filmów z ukrycia.

Często tak znane osoby są nagrywane przez przypadkowych ludzi, którzy chcieliby zrobić im w jakiś sposób na złość lub na takim materiale zarobić. Wspomniane wyżej małżeństwo nie zostało jednak nagrane przez zwykłego przechodnia.

Łukasz i Edyta Golec nagrani z ukrycia

Kto w takim razie filmował Golców? Otóż nagranie w sieci, konkretnie na swoim TikToku, udostępnił znany wokalista, Ralph Kamiński! Artysta wyjeżdżał akurat z dużego parkingu przy popularnej restauracji typu fast food, gdy dostrzegł, że kierują się do niej Łukasz i Edyta Golec. Szybko wyjął komórkę i z ukrycia, przez zasuniętą szybę samochodu nagrał ich.

Warto zaznaczyć, że na samym materiale nie dzieje się nic specjalnego, ani tym bardziej kompromitującego dla kogokolwiek. Małżeństwo po prostu idzie w stronę restauracji. Sam Kamiński jest jednak widocznie podekscytowany faktem spotkania swoich znajomych po fachu. Zaznacza wręcz, niejako śmiejąc się z siebie, że zachowuje się niczym fotoreporter portalu plotkarskiego.

Dobry humor udziela mu się na tyle, że w pewnym momencie zaczyna nawet śpiewać własną interpretację prawdopodobnie największego szlagieru „Golec uOrkiestra” pod tytułem „Ściernisco”. Co ciekawe, zmienia w nim słowa, by te nawiązywały do restauracji, do której idzie małżeństwo.

Nie wiemy natomiast, czy para ostatecznie dowiedziała się, że muzyk ją nagrywał. Niemniej, Łukasz i Edyta Golec nie powinni być źli na Ralpha, bo ten w końcu w żaden sposób nie uprzykrzył im życia. Wręcz przeciwnie, jego reakcja wskazuje na to, że ucieszył się na ich widok, jak gdyby był ich wiernym fanem. W końcu z pamięci zaintonował ich przebój, a to o czymś świadczy.

Zobacz nagranie:

@ralphkaminskiGolec uOrkiestra ????????♬ dźwięk oryginalny – ralphkaminski

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Golec wciąż myli męża ze szwagrem. Rozbrajające wyznanie gwiazdy
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?