Łukasz Nowicki pomimo regularnej pracy w programie „Pytanie na śniadanie” nie rezygnuje ze swoich ambicji aktorskich, dlatego ciągle gra w spektaklach i czasem pojawia się w innych produkcjach. Czyżby miał wystąpić w kasowym, amerykańskim serialu?

To, przynajmniej na tę chwilę, raczej wątpliwe, ale internauci zasugerowali mu to, gdyż dopatrzyli się podobieństwa Łukasza do znanego zza oceanu aktora. W zasadzie to do postaci, w którą ów artysta się wciela. O kogo chodziło?

Łukasz Nowicki w „Gwiezdnych Wojnach”?

Prezenter znany jest ze swojego poczucia humoru, którym nie raz popisuje się na wizji. Na to składa się również ogromny dystans do siebie. Nowicki udowodnił tę cechę po raz kolejny, udostępniając w sieci zabawną grafikę. Co na niej było?

Widniał na niej kadr z „Pytania na śniadanie”, na którym Łukasz siedział w płaszczu, będąc dodatkowo opatulony grubym kocem. W ostatnich tygodniach prowadzący musieli się tak ubierać, bo pomimo niskich temperatur, wciąż nagrywali w studio letnim na zewnątrz.

Internauci zwrócili, że tak ubrany Nowicki wygląda niczym rycerz jedi z popularnej serii „Gwiezdne Wojny”. Fotkę z „Pytania na Śniadanie” podpisano więc:

– Nowy sezon Obi-Wana Kenobiego zapowiada się znakomicie.

Do kogo podobny jest Łukasz Nowicki?

W tytułową postać Kenobiego wciela się Ewan McGregor. Gdy jest bez charakteryzacji, raczej trudno stwierdzić, by był podobny do Łukasza Nowickiego. Teraz w telewizji można jednak dopatrzeć się postaci, która do złudzenia przypomina prezentera. Wystarczy obejrzeć „Ród Smoka”, który jest częścią sagi „Gra o Tron”.

W postać Viserysa wciela się w nim brytyjski aktor Paddy Considine, który jest łudząco podobny do Nowickiego. Ze względu na długie blond włosy, jakie w serialu nosi jego postać, nie jest to tak widoczne, ale na co dzień aktor nosi podobną fryzurę co Łukasz, a wtedy panowie są niemal jak bliźniacy.

Zobacz zdjęcia:

Łukasz Nowicki
instagram.com/lukasz_nowicki
Łukasz Nowicki
fot. kadr z serialu „Ród Smoka” prod. HBO

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”. Potężna wpadka na planie programu. Łukasz Nowicki został uderzony przez kolegę
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Jakub Rzeżniczak udzielił przejmującego wywiadu po śmierci syna. Słowa piłkarza wyciskają łzy

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl