Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Łukasz Nowicki wyznał w „Pytaniu na śniadanie”, co zrobiłby za milion. Konsternacja w studiu TVP
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.02.2022 13:24

Łukasz Nowicki wyznał w „Pytaniu na śniadanie”, co zrobiłby za milion. Konsternacja w studiu TVP

Łukasz Nowicki
Fot. instagram.com/lukasz__nowicki

Podczas emisji „Pytania na śniadanie” rozmawiano o powstającej autobiografii Britney Spears. Piosenkarka za dzieło ma otrzymać 15 milionów dolarów. Prowadzący poranny program, Łukasz Nowicki, wyznał, że jest w stanie zdradzić kulisy swojego życia za skromną sumę jednego miliona.

Program śniadaniowy Pytanie na śniadanie towarzyszy rozbudzającym się Polakom każdego dnia. Na antenie poruszane są luźne tematy z kraju i ze świata. W czasie dzisiejszego odcinka gospodarze, Łukasz Nowicki i Katarzyna Cichopek, rozmawiali z Anną Lewandowską na temat najpopularniejszych gwiazd.

Jak podają zagraniczne media znana piosenkarka, Britney Spears, pracuje nad autobiografią. Kwota proponowana gwieździe zszokowała prowadzących Pytania na śniadanie.

Łukasz Nowicki zaskoczył wyznaniem gości „Pytania na śniadanie”

Temat Britney Spears jest głośno poruszany w mediach zagranicznych. W wyczekiwanej lekturze gwiazda ma zdradzić szczegóły życia scenicznego oraz prywatnego. Proponowany zysk finansowy piosenkarki zrobił na prowadzących Pytania na śniadanie ogromne wrażenie. Wokalistka może spodziewać się okrągłej sumy 15 milionów dolarów.

Pokaźna kwota rozbudziła wyobraźnię gospodarza porannego programu, Łukasza Nowickiego. Nieoczekiwanie wyznał, co byłby w stanie robić dla takiej kwoty.

Chciałem tylko powiedzieć do wydawców, że ja też mam sporo konfliktów i chętnie o nich napisze za takie pieniądze. Także jestem do dyspozycji. Ja za milion napiszę dużo złych rzeczy. O wszystkim — stwierdził Łukasz Nowicki.

Wyznanie prowadzącego Pytanie na śniadanie zszokowało Annę Lewandowską. Dziennikarka była zaskoczona, że za taką kwotę mężczyzna jest w stanie podzielić się wiadomościami ze swojego życia prywatnego.

Współprowadząca program, Katarzyna Cichopek, poradziła koledze, aby zgłosił się do prowadzonego przez siebie popularnego programu Postaw na milion. Dzięki wiedzy ogólnej Łukasz Nowicki mógłby w szybki sposób wzbogacić się bez zdradzania kulis osobistego życia.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przejmująca wiadomość o malutkiej wnuczce Witolda Paszta. Łzy napływają do oczu
  2. Niepokojące zdjęcie Mikołaja Roznerskiego. Wszystko wskazuje na to, że nie radzi sobie najlepiej
  3. Jutro na Polsacie kultowy polski film z Bogusławem Lindą. O której emisja?

Źródło: Pytanie na śniadanie