Łukasz Nowicki z partnerką tworzą wspaniały związek! Chociaż przystojny aktor przez długi czas nie mógł otrząsnąć się po rozstaniu z Haliną Młynkovą, wygląda na to, że dziś znowu jest szczęśliwy. Kim jest wybranka jego serca?

Aktor przez wiele lat tworzył parę z jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek, Haliną Młynkovą. Owocem ich miłości jest syn, Piotr. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu i po wielu latach podjęli decyzję o rozstaniu. Rozwiedli się w 2012 roku. Na szczęście Łukasz Nowicki odnalazł nową miłość

Kim jest Olga Paszkowska?

Olga Paszkowska jest cenioną aktorką. Mogliśmy ją podziwiać w wielu popularnych serialach jak Pierwsza miłość, Barwy szczęścia oraz Na Wspólnej. Występowanie na szklanym ekranie również nie jest jej obce. Brała udział w kilku projektach filmowych: W cztery oczy, Kurs i Cztery noce z Anną. 

Przez wiele lat Paszkowska związana była zawodowo z Teatrem im. Jaracza w Olsztynie. Występowała również na deskach Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze i w warszawskim Teatrze Studio. W 2018 roku na świecie pojawiła się córka Olgi i Łukasza – Józefina. 

Kim jest partnerka Łukasza Nowickiego?

Partnerka Łukasza Nowickiego jest z wykształcenia aktorką, jednak realizuje się na wielu innych płaszczyznach. Olga Paszkowska jest właścicielką prywatnego żłobka, a jej największą pasją jest joga. Żona Nowickiego organizuje zajęcia z jogi. 

Łukasz Nowicki z partnerką uwielbiają podróże!

Na podstawie zdjęć, które Łukasz Nowicki umieszcza w swoich mediach społecznościowych można wywnioskować, że wreszcie odnalazł szczęście. Uśmiech nie schodzi z jego twarzy, a z żoną i córką spędza każdą wolną chwilę. Uwielbiają wspólne podróże w odległe zakątki świata. Nie dziwi więc fakt, że na miejsce zawarcia związku małżeńskiego wybrali indonezyjską wyspę Bali.

Całej rodzinie Łukasza Nowickiego życzymy dużo szczęścia! 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Barbara Kurdej-Szatan pokazała niepokojące wideo. „To wszystko mnie kosztuje za dużo energii”
  2. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  3. Jak stosować witaminę C na twarz? Popraw kondycję swojej cery

ZOBACZ ZDJĘCIA:

łukasz nowicki z partnerką
instagrma.com @lukasz_nowicki

Łukasz Nowicki to popularny aktor i prezenter telewizyjny.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMarta Kaczyńska ma dwie piękne córki i uroczego synka. Będą sławni?
Następny artykułTatuaż kwiaty. Kwiatowe tatuaże dla kobiet [INSPIRACJE]