Łukasz Szumowski w związku z wydarzeniami, które toczą się w kraju, jest gościem we własnym domu. Jednak kiedy już pandemia koronawirusa dobiegnie ku końcowi, minister zdrowia zrealizuje swoje wielkie plany, w których nie zabrakło jego żony. Co już teraz planuje mężczyzna?
 
Polska od niemal miesiąca zmaga się z epidemią koronawirusa, z którą walczymy wszyscy razem, jak i każdy z osobna. Choć scenariusze oraz prognozy wciąż ulegają zmianie i ciężko udzielić odpowiedzi na pytanie: kiedy to wszystko się skończy?, nie tracimy nadziei i wciąż wybiegamy myślami w przyszłość, planując, co zrobimy, jak tylko nasze życie wróci do normy. Okazuje się, że z wielkimi zamiarami nosi się też Łukasz Szumowski. Jaki prywatnie jest minister zdrowia? 
 
 
 
Łukasz Szumowski: ojciec i mąż
 
Łukasz Szumowski poza byciem ministrem zdrowia jest również ojcem czwórki dzieci i kochającym mężem, który w swoim domu coraz częściej jest jedynie gościem. Co wiemy o Łukaszu Szumowskim? Jaki jest prywatnie? O czym marzy, by na chwilę odetchnąć? Minister zdrowia ma wielki plany, a gdy tylko koronawirus się skończy, zrealizuje je wraz z żoną.
 
 
Łukasz Szumowski od najmłodszych lat służył pomocną dłonią. Jak dowiadujemy się z portalu pomponik.pl., minister zdrowia jako chłopiec odwiedzał chorych, samotnych sąsiadów, robił im zakupy czy dostarczał prasę. Choć jego rodzice sądzili, że syn zostanie muzykiem, on wybrał zupełnie inną drogę. Mimo że jako młody chłopiec buntował się przeciwko grze na pianinie, to właśnie ten instrument przynosi mu największe odprężenie po ciężkim dniu. 
 
Łukasz Szumowski w dzieciństwie marzył o zostaniu fizykiem, a jako nastolatek był wolontariuszem w Instytucie Kardiologii w Aninie. 
 
To właśnie tam w sposób zaskakujący dla mnie samego zainteresowałem się pracą ludzkiego serca – czytamy wspomnienia ministra zdrowia na portalu pomoponik.pl.
 
Po latach Łukasz Szumowski dostał się na studia medyczne, gdzie nie tylko zdobył wiedzę, ale i miłość życia – żonę Annę, której zaimponował znajomością wierszy Czesława Miłosza i Zbigniewa Herberta. To właśnie z nią związane są wielkie plany ministra zdrowia, które ma zrealizować kiedy tylko pandemia koronawirusa dobiegnie ku końcowi. 
  1. Łamiące serce nagranie. Po powrocie ze szpitala pielęgniarz spojrzał na syna i zalał się łzami
  2. Nie żyje legenda muzyki. Miał koronawirusa
  3. Niemal wszyscy popełniają 1 błąd przy robieniu naleśników. Ważny szczegół, o którym wielu zapomina

Plany ministra zdrowia z żoną

Plany ministra zdrowia, z powodu pandemii koronawirusa, musiały zostać przełożone w czasie. Jednak jak widać, Łukasz Szumowski nie rezygnuje z marzeń i ma zamiar zrealizować je kiedy koronawirus się skończy. 

Łukasz Szumowski ma 47 lat, wraz z małżonką jest najprawdopodobniej ostatnim Polakiem, który spotkał za życie Matkę Teresę, po studiach wysuszył do Indii i był wolontariuszem w hospicjum w Kalkucie. W 1998 podjął pracę w Instytucie Kardiologii w Aninie, a w 2016 roku odebrał nominację na profesora nauk medycznych z rąk prezydenta. Łukasz Szumowski pełni rolę ministra zdrowia od 2018 roku. Prywatnie jest pasjonatem boksu, narciarzem i żeglarzem, a jego największym marzeniem przez lata był rejs dookoła świata z żoną przy boku. Zanim jednak je spełni, przed Łukaszem Szumowskim stoi o wiele poważniejsze zadanie. 

– Rodziców widuję teraz najwyżej przez balkon. W rejs dokoła świata wybiorę się dopiero po pokonaniu koronawirusa – czytamy wypowiedź ministra zdrowia na portalu pomoponik.pl.

Mamy nadzieję, że zarówno plany ministra zdrowia, jak i nasze, będą mogły jak najszybciej się urzeczywistnić. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

łukasz szumowski
FOTO ARTUR HOJNY / SE / EAST NEWS /

Łukasz Szumowski ma zamiar odbyć rejs dookoła świata. 

łukasz szumowski
fot. wikipedia.org

Minister zdrowia spełni swoje marzenie, kiedy tylko świat pokona koronawirusa. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  2. Polscy turyści zalali Mazury podczas kwarantanny. Szukają noclegów „na dziko”, oburzające zachowania
  3. Dowiedziała się, z kim spotyka się jej syn i przeżyła szok. Płakała i błagali z mężem, by ją zostawił
  4. Znęcał się nad żoną i dziećmi, demolował mieszkanie. Niewyobrażalny koszmar rodziny na kwarantannie
  5. Pogrzeb Krzysztofa Pendereckiego ma być bardzo uroczysty. Niestety, nie wiadomo kiedy się odbędzie
  6. Biedronka podjęła kontrowersyjną decyzję przed świętami. Sieć nagle zmienia swoje rozporządzenie, dotyczące godzin otwarcia

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułWiele kobiet popełnia 1 błąd i stąd wstydliwe problemy. Wystarczą 2 rzeczy, by zachować zdrową higienę intymną
Następny artykułMąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala. Aktorka wyjawiła porażającą prawdę „Najgorszy czas”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.