Łukasz Szumowski na bieżąco informuje Polaków o stanie epidemii koronawirusa w Polsce. Niedawno informowaliśmy, że według niego trzeba skupić się na zwalczaniu ognisk w szpitalach, ponieważ w innych miejscach sytuacja jest stosunkowo stabilna. Okazuje się jednak, że obostrzenia mogą zostać ponownie zaostrzone. Słowa ministra zaskoczyły wszystkich. 

Łukasz Szumowski poinformował w rozmowie z TVN24, że działania w sprawie poluzowania lub cofnięcia obostrzeń są podejmowane na bieżąco. Wszystko zależy od krzywej zachorowań w naszym kraju. Rząd nie zamyka się na możliwości. 

Łukasz Szumowski: nowe obostrzenia

Łukasz Szumowski w Rozmowie Piaseckiego w TVN24 zdradził, że niedługo okaże się, czy poluzowanie obostrzeń nie wywołało drastycznego rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce. Minister zdrowie powiedział coś, co zaskoczyło wszystkich: 

-To niemożliwe, by wrócić do tak dużego „zamrożenia”, jakie wprowadziliśmy w poprzednich tygodniach. Taśma może jednak pójść do tyłu, a na pewno zatrzymać w przewijaniu do przodu. To znaczy, że kolejny etap luzowania obostrzeń może zostać zamrożony. Być może jakieś restrykcje w poruszaniu się mogą zostać wprowadzone.

  1. Nagle zmiany w rozporządzeniu Rady Ministrów. Co dalej z godzinami dla seniorów?
  2. Smutne wiadomości o Piotrze Fronczewskim. Chodzi o jego zdrowie, nie tak miała się zakończyć operacja
  3. Niewiele osób zdaje sobie sprawę. Jednym nawykiem możesz bezpowrotnie zniszczyć swoje brwi

Zamrożony kolejny etap poluzowań

Łukasz Szumowski poinformował, że kolejny etap luzowania obostrzeń może zostać zamrożony i być może jakieś restrykcje w poruszaniu się mogą zostać wprowadzone na nowo. Wszystko zależy od stosowania się do restrykcji przez Polaków, o co apelował minister.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

minister zdrowia
Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/ eastnews

Łukasz Szumowski poinformował, że zakaz w poruszaniu się może zostać wprowadzony na nowo. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia na Mazowszu. Ze studni wystawała dziecięca rączka. Wezwano policję
  2. Katastrofa samolotu medycznego. Nikt nie przeżył, zginął też lekarz i pielęgniarka
  3. Ogromne zmiany dla Polaków. Od dziś duże restrykcje dot. uwielbianej przez nas aktywności, policja podaje kwoty mandatów
  4. Zainstalował kamerę w sypialni. Na jaw wyszło, co kot robi obok jego głowy, jak śpi
  5. Niestety, nie żyje Julia Romelczyk. Do mediów trafiły nieoficjalne informacje o tragedii
  6. GIS wydał pilne ostrzeżenie. Nie chodzi o wirusa, pojawiło się nowe zagrożenie

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl 

Poprzedni artykułNie żyje legendarny muzyk, miał koronawirusa. Cały świat zamarł
Następny artykułZauważyłeś spinacz w nawiewie samochodu? Ciężko będzie ci uwierzyć, gdy poznasz prawdziwy powód
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.