Łukasz Szumowski właśnie przekazał informacje związane z nagłym powrotem niektórych obostrzeń. Niestety, wciąż rosnąca liczba zakażeń w kraju wymagała nagłej interwencji władz. 

W powiatach, gdzie w ostatnich dwóch tygodniach wystąpiło dużo przypadków zakażeń koronawirusem, będą czasowo wprowadzane większe obostrzenia, niż obowiązują w całym kraju. W tej chwili takich powiatów jest ok. 20 – powiedział Łukasz Szumowski, jak podaje fakty.interia.pl

Łukasz Szumowski zapowiada powrót obostrzeń 

Łukasz Szumowski właśnie przekazał, że w niektórych obszarach Polski zostaną wprowadzone większe obostrzenia. Wszystko przez wciąż rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem. 

Przeanalizowaliśmy dynamikę wzrostów zakażeń, jaka jest we wszystkich powiatach w ciągu ostatnich 14 dni. Weryfikowaliśmy, ile pojawiło się nowych zachorowań na 10 tys. mieszkańców i jaka jest dynamika zmian. Jak zauważyliśmy, mamy problem w około 20 powiatach – powiedział Łukasz Szumowski, jak podaje fakty.interia.pl. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Co się stało? Wojciech Cejrowski błaga o modlitwę. ”Bardzo proszę wprost w mojej intencji”
  2. Drogeria internetowa – Twoje nowe miejsce zakupów
  3. Wiemy, kto może zastąpić Kingę Rusin w Dzień dobry TVN. Jedno z największych nazwisk

Nie wszędzie drastycznie rośnie liczba zakażeń 

Warto zaznaczyć, że nie w całym kraju równomiernie rośnie liczba zakażeń na COVID-19. Jak przekazuje fakty.interia.pl, Łukasz Szumowski podkreślił, że np.: na Pomorzu czy na Warmii i Mazurach wzrost zachorowań jest nieznaczny, mimo tego, że są to tereny chętnie odwiedzane przez turystów. 

Najgorzej sytuacja wygląda na południu Polski. Ta część kraju cierpi najbardziej, a szczególnie Śląsk, Małopolska, a także Podkarpacie i Wielkopolska. Miejmy jednak nadzieje, że interwencja władz unormuje sytuację w państwie i już wkrótce epidemia koronawirusa będzie jedynie wspomnieniem z przeszłości. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

łukasz szumowski
Fot. Jan Bielecki/East News,

Łukasz Szumowski zapowiada powrót obostrzeń. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci
  2. Już niebawem w Polsce powstanie Primark. Znamy datę otwarcia i lokalizację
  3. Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. Zostawiła ostry komentarz pod zdjęciem Kingi Rusin, fani zamarli
  4. Śmierć córki odcisnęła na niej piętno. Wiemy, jak dziś żyje Ewa Bem
  5. Na weselach zabraknie seniorów? Niestety, resort zapowiada kolejne obostrzenia

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.