Łukasz Szumowski w ostatnim czasie wypowiadał się na temat sytuacji w Polsce. Minister zdrowia był pytany między innymi o kolejne fale epidemii w Polsce, a także o największe ogniska zakażeń. Jedna z jego wypowiedzi niewątpliwie poruszyła całą Polskę. Nie mogliśmy się spodziewać podobnych rzeczy. 

Łukasz Szumowski wciąż walczy  epidemią koronawirusa w naszym kraju, jednak nieugięty patogen wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Podczas rozmowy w TVN 24 z ust Szumowskiego padły mocne słowa. Wielu Polaków będzie zaskoczonych. 

Łukasz Szumowski o sytuacji w kraju 

Łukasz Szumowski podczas rozmowy w TVN 24 zabrał głos, wypowiadając się na temat sytuacji w kraju. Minister zdrowia monitorując liczbę zakażeń na poszczególnych obszarach Polski, wysnuł zaskakujący wniosek. 

Ludzie nie tyle, co zaczęli zarażać się na ulicy, co na imprezach. Widzimy, że ta epidemia się regionalizuje, szczególnie w miejscach, gdzie są duże wesela, duże rodziny – powiedział Łukasz Szumowski w rozmowie z Krzysztofem Skórzyńskim, jak podaje onet.pl

  1. Z Magdą Gessler jest bardzo źle. Media obiegła zapierająca dech wiadomość, nastąpił przełom
  2. Mocne słowa aktorki znanej z M jak miłość o sytuacji w Polsce. W TVP zrobi się gorąco

Największe zagrożenie nie na ulicy 

Okazuje się, że to nie na ulicy jesteśmy najbardziej narażeni na zarażenie koronawirusem. To właśnie w czasie wesel, czy podczas imprez rodzinnych, kiedy atmosfera jest nieco luźniejsza i przestajemy zwracać uwagę na istniejące niebezpieczeństwo, jesteśmy najbardziej narażeni. Musimy pamiętać, że epidemia wciąż trwa, a wiele osób może przechodzić zakażenie bezobjawowo. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tak źle jeszcze nigdy nie było, sytuacja jest fatalna. Media obiegła ponura wiadomość
  2. Anna Dymna jest zrozpaczona. Przez ostatnie wydarzenia i stres wróciła do nałogu
  3. Niewyobrażalna tragedia w Sopocie. W przychodni kazali mu czekać, zmarł na ulicy
  4. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
  5. A jeszcze nie dawno wszyscy go kupowali. Uwielbiany produkt wycofany z Lidla, wykryto niebezpieczne bakterie

Źródło: onet.pl 

 

 

Poprzedni artykułKolejne ostrzeżenie, wydano pilny alarm. W Polsce może być niebezpiecznie
Następny artykułZenek Martyniuk przyłapany pod hotelem. Nie miał pojęcia, że robią mu zdjęcia, jest na co popatrzeć
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.