Łukasz Szumowski jest obiektem zainteresowania wszystkich od początku epidemii koronawirusa. Od jego uwag i postanowień zależały wszystkie decyzje rządu, jakie zostały podjęte w sprawie walki z epidemią. Jaki naprawdę jest minister zdrowia, zastanawiało kolejne osoby. Sąsiedzi polityka przerwali milczenie i wyjawili ważne fakty na jego temat.

Łukasz Szumowski z dnia na dzień znalazł się na świeczniku. Wszelkie decyzje, pytania i analizy dotyczące epidemii musiały przejść przez jego ręce. Minister dał się poznać z bardzo odpowiedzialnej strony, ale jaki jest tak naprawdę? Wiele informacji jest zaskakujących.

Łukasz Szumowski prywatnie

Magazyn Rewia dotarł do sąsiadów ministra zdrowia, którzy wypowiedzieli się na jego temat. Zdradzili, jaki jest w prawdziwym życiu, z dala od telewizyjnych kamer. Okazuje się, że minister podjął zawód lekarza z autentycznego powołania, a pomaganie ludziom ma we krwi. Zawsze interesował się sąsiadami, którzy potrzebowali opieki lub pomocy.

– Był naszą pomocną, sąsiedzką, całkiem widzialną ręką – powiedzieli sąsiedzi Szumowskiego w rozmowie z Rewią.

 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk
 2. Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: „Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę”
 3. Wreszcie ujawniono, ile Jacek Kurski zarobił jako prezes TVP. Kosmiczne kwoty, wielu Polaków może jedynie pomarzyć

Łukasz Szumowski: pomoc

Według relacji magazynu Rewia, minister od zawsze chciał pomagać innym ludziom. Wybór zawodu był więc dla niego oczywistością. Od początku oddawał się pracy charytatywnej i wolontariatowi. Razem z żoną pracował w hospicjum Świętej Matki Teresy z Kalkuty.

Żonę poznał na studiach, a ich znajomość zaczęła się od kłótni. Później dopiero spotkali się na randkę i postanowili zawsze być razem. Na początku małżeństwa dokonywali wielkich rzeczy, a błogosławieństwa ich związku udzieliła im sama Święta Teresa z Kalkuty.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

łukasz szumowski
Fot. Jan Bielecki/East News

Minister zdrowia przyznał, że marzy o podróży dookoła świata. Oczywiście w towarzystwie ukochanej żony, z którą minister dzieli wielkie pasje do tańca i podróży.

ZOBACZ TEŻ:

 1. W domu zrobisz nieziemskie kotlety schabowe w sosie rodzynkowym jak z 5-cio gwiazdkowej restauracji. Hitowy przepis zachwyci wszystkich
 2. „Bądźmy przygotowani na najgorsze”. Potężny huragan szturmuje świat
 3. 6-latek zaprosił na urodziny ponad 30 osób. Nikt nie przyszedł. Finału jednak nie dało się przewidzieć
 4. Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
 5. Nie żyje gwiazda legendarnego serialu emitowanego na TVP. Polacy ją uwielbiali
 6. TVN podjął zaskakującą decyzję. Ciężko uwierzyć, pierwszy podobny przypadek na świecie
 7. Nowe dodatki do rent i emerytur. Jeszcze w 2020 roku seniorzy mają sporo okazji do zyskania większych pieniędzy
 8. Tragiczne wiadomości obiegły media. W czasie jednego weekendu utonęło kilkanaście osób
 9. Kim tak naprawdę była Ewa Milde i na co zmarła? Poruszająca historia niezwykłej polskiej aktorki znanej z „Czterdziestolatka”

Źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułTVN podjął decyzję. Pierwszy przypadek na świecie
Następny artykułW sieci pojawiła się wstrząsająca wiadomość do Małgorzaty Rozenek. Chodzi o jej męża
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl