Łukasz Szumowski chcąc złapać trochę oddechu i odpocząć od polityki, postanowił wybrać się na wakacje z rodziną. Jako że obecnie sytuacja na świecie jest dość wyjątkowa, Minister Zdrowia zdecydował się na urlop w kraju, a dokładnie na Suwalszczyźnie. Polityk relaksował się w otoczeniu lasów i łąk, nie sądził, że z ukrycia robią mu zdjęcia. 

Łukasz Szumowski jak każdy z nas, od czasu do czasu odpoczywa od swoich codziennych obowiązków. Tym razem, by złapać trochę oddechu, wybrał się na Suwalszczyznę, gdzie spędzał czas w gronie najbliższych. Momentami było naprawdę niebezpiecznie. Minister Zdrowia nie miał pojęcia, że jest na celowniku paparazzi, kiedy szalał w wodzie. 

Łukasz Szumowski na wakacjach

Łukasz Szumowski w ostatnim czasie miał naprawdę mnóstwo na głowie, dlatego też jego urlop jest w pełni zasłużony. Szumowski, aby odetchnąć od zgiełku i państwowych spraw wybrał się wraz z rodziną na Suwalszczyznę, gdzie większość czasu spędzali nad wodą. 

Mam krótki urlop na Suwalszczyźnie. Jestem z rodzicami, żoną i dziećmi. Chwila odpoczynku od polityki. Ładna, ciepła pogoda. Pływałem przez jezioro i z powrotem.
Lubię polskie jeziora, czasami wybieramy się też z rodziną nad polskie morze – powiedział Łukasz Szumowski w rozmowie z Super Expressem. 

 1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj
 2. Niesłychane, kolejna radosna nowina u Małgorzaty Rozenek. Gratulacje
 3. Widok grobu Kory jest przykry i smutny. Dwa lata po śmierci tak wygląda, nikt się nie spodziewał

Szumowski nie wiedział, że robią mu zdjęcia 

Łukasz Szumowski większość czasu spędzał z rodziną w wodzie. Nie tracił czasu jedynie na opalanie, ale zwinnie pływał, podziwiając widoki, które okalały zbiornik wodny. W pewnym momencie był już tak zmęczony aktywnością fizyczną, że syn musiał pomagać mu wyjść z wody. 

Paparazzi ukradkiem robili mu zdjęcia, jak szaleje w wodzie i śmieje się z rodziną. Miło jest popatrzeć na radosnego Ministra Zdrowia w trochę innych okolicznościach. Miejmy nadzieję, że urlop się udał. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Łukasz Szumowski
fot. eastnews.pl/JAN BIELECKI

Łukasz Szumowski wybrał się na wakacje z rodziną. Nie sądził, że robią mu zdjęcia z ukrycia. 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Rewelacyjnie kisi ogórki według tajemnego przepisu. Wyjawił go, cała rodzina błaga mężczyznę o przetwory
 2. Rezerwacje lotów i wycieczek zostały anulowane. Władze europejskiego państwa podjęły zaskakującą decyzję
 3. 7-latka założyła białą sukienkę i poszła na cmentarz. Niesłychane, co zaczęła robić, wszystko się nagrało
 4. Samochód przejechał po kobiecie, która opalała się nad zalewem. Za kierownicą nie było nikogo
 5. Adam Małysz nie posiada się ze szczęścia. Polskę obiegła wspaniała wiadomość o jego córce
 6. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie, fanki w euforii. Wszystko się potwierdziło
 7. Wakacyjne 500 plus z ograniczonym czasem. Znamy już termin ważności świadczenia
 8. Kontrole epidemiologiczne na weselach? Nieprzestrzeganie obostrzeń może skutkować karą
 9. Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: „Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę”

Źródło: se.pl 

 

Poprzedni artykułMałgorzata Kożuchowska pokazała swoje prawdziwe oblicze. Nie wytrzymała, chwilę później oczekiwała przeprosin
Następny artykułPolska płacze. Nie żyje Marian Haniszewski
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.