Łukasz Szumowski i jego rodzina oraz majątek stanowią ostatnio gorący temat. Wszystko na skutek doniesień jakoby Minister zdrowia przyczynił się do udzielenia dofinansowania spółkom należącym do jego rodziny. Żona Szumowskiego ma już dość. Mężczyzna w rozmowie z Faktami TVN zacytował jej wypowiedź: proszę bardzo, jak chcesz, mogę to ujawnić.

Łukasz Szumowski stoi w pierwszej linii frontu ludzi walczących z pandemią. Jak sam zapewnia, jego uwagę w tej chwili pochłaniają głównie sprawy związane z koronawirusem. Ostatnie pogłoski to jego zdaniem typowa polityczna zagrywka.

Łukasz Szumowski – żona chce ujawnić majątek

W związku z ostatnim oświadczeniem Koalicji Obywatelskiej, które jasno zasugerowało, że Minister zdrowia mógł ingerować w dotacje spółek swojego brata i żony, padają pytania o ujawnienie majątku. Jak się dowiedzieliśmy z jego rozmowy z reporterem Faktów stacji TVN, jego żona nie ma nic przeciwko temu.

 Ja naprawdę nie mam nic do ukrycia. Moja żona, podejrzewam, też nie. Rozmawiałem z nią zresztą na ten temat. Ona mówi: proszę bardzo, jak chcesz, mogę to ujawnić. Chociaż jest ona niezależną osobą, bo mamy rozdzielność majątkową od 2008 roku  – cytuje ministra tvn24.pl.

  1. Matka zrobiła zdjęcie w starym kinie z dziećmi. Spojrzała na telefon i zamarła, był na nim ktoś jeszcze
  2. Miało być 1200 złotych od poniedziałku. Wiemy, ile naprawdę dostaną Polacy „na głowę”, niestety nie mamy dobrych wieści
  3. Tysiące wiernych zagrożonych. Wszystko przez księży, to niewiarygodne

Łukasz Szumowski o padających oskarżeniach

Łukasz Szumowski jest przekonany, że cała ta sprawa związana jest z nadchodzącymi wyborami i ma wymiar polityczny. Jak powiedział w rozmowie:

 Zdecydowanie mam dość, głównie bezpodstawnych ataków, ataków tak naprawdę stricte politycznych. Ta sprawa jest znana chyba od trzech lat. Jakoś nigdy nie było na ten temat żadnych pytań, żadnego dochodzenia dziennikarskiego i nagle przed wyborami sprawa jak bumerang wraca  cytuje tvn24.pl.

O tym, czy Szumowski i jego żona ujawnią majątki, dowiemy się niebawem. A czym zajmuje się żona Ministra zdrowia? Odpowiedź znajdziecie tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 11.07.2019. Ministerstwo Zdrowia. Briefing prasowy ministra Lukasza Szumowskiego (n/z) dotyczacy dostepnosci do lekow.

Łukasz Szumowski pochłonięty jest obecnie sprawami związanymi z pandemią.

minister zdrowia
fot. Piotr Molecki/East News

Minister zdrowia i jego majątek są ostatnio na ustach wszystkich.

ministerstwo zdrowia
fot. eastnews.pl/JAN BIELECKI

Padają podejrzenia, że przyczynił się do dofinansowania spółek jego żony i brata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowa
  2. Jednak nie będzie 1000+? Wyszły na jaw nowe informacje
  3. Naziści ukryli złoto we Wrocławiu? Do mediów przeciekły przerażające szczegóły
  4. Po 32 latach odnaleźli porwanego syna. Rodzice przeżyli dramatyczne chwile
  5. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
  6. Czy Tadeusz Rydzyk miał święcenia i jest księdzem? Ujawniamy tajemnice redemptorysty

źródło: tvn24.pl

Poprzedni artykułWiadomo, jaki był ślub Michała Wiśniewskiego i jego żony. Wielu fanów mocno się zdziwi
Następny artykułStarsze małżeństwo umarło z głodu? Wyciekły nieoficjalne informacje w tej sprawie
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.