Łukasz Szumowski w programie Gość Wydarzeń wypowiadał się na temat ewentualnego przywrócenia obostrzeń. Minister Zdrowia zwrócił uwagę, że wszystko zależy od rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju. Szef Resortu bierze pod uwagę, że obostrzenia powrócą w niektórych częściach w kraju. 

Łukasz Szumowski właśnie przekazał istotne informacje podczas rozmowy w programie Gość Wydarzeń. Podczas rozmowy z dziennikarzem portalu polsatnews.pl, poruszono temat drugiej fali epidemii, powrotu do szkół oraz ewentualnego przywrócenia obostrzeń. Już wszystko wiadomo. 

Łukasz Szumowski o obostrzeniach 

Łukasz Szumowski w ostatnim czasie znów jest w centrum zainteresowanie mediów. Wszystko przez nagły wzrost zakażeń koronawirusa. W ostatnim czasie liczba zakażonych drastycznie wzrosła, jednak zdaniem Ministra Zdrowia sytuacja jest wciąż opanowana. 

Szef Resortu zdrowia nie wyklucza jednak, że obostrzenia mogą wrócić jednak nie w całym kraju. Możliwe, że jeżeli miejscowo sytuacja zacznie się pogarszać, to wyjątkowe zasady będą implementowane punktowo. Łukasz Szumowski zapewnia, że lock down nie wróci już w takiej formie jak jeszcze jakiś czas temu. 

 1. Łukasz Szumowski ma nowy pomysł walki z koronawirusem. Uderzy w wielu Polaków
 2. Miała 15 lat, gdy usłyszała o niej cała Polska. Gwiazda „Cześć, Tereska” stoczyła się na samo dno
 3. Monika odebrała życie własnemu dziecku, Filipkowi. Okazuje się, że rzeczy, których się dopuszczała, są zatrważające

Łukasz Szumowski komentuje plotki

Wszystko wskazuje na to, że Polacy nie muszą obawiać się kolejnego lockdownu. Jak potwierdził minister zdrowia, ewentualne obostrzenia będą przywracane regionalnie. Łukasz Szumowski wypowiedział się również na temat wesel.

– W konkretnych powiatach będziemy zaostrzać, lub proponować konkretne rozwiązania. W przypadku wesel, będzie możliwe np. wprowadzanie formy zgłoszenia, ile będzie gości. Wtedy będzie można przyjechać i skontrolować czy rzeczywiście jest tyle osób, ile podawał organizator – powiedział podczas rozmowy z dziennikarzem Polsatnews.pl.

Łukasz Szumowski w trakcie swojej wizyty w programie Gość Wydarzeń wypowiedział się na temat swojego odejścia z Ministerstwa Zdrowia. Lekarz i polityk zdementował plotki, jakoby nie chciał już pełnić funkcji ministra zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Łukasz Szumowski
fot. Jakub Kaminski/East News. Warszawa

Łukasz Szumowski wypowiedział się na temat powrotu obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa w Polsce.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Dziennikarz zapytał przepiękną żonę Stocha, co mąż robi w kuchni w ich pałacu góralskim. Odpowiedź kobiety rozkłada na łopatki
 2. Nowe ognisko koronawirusa. Jest na plażach na Pomorzu
 3. Michał: „Nie mogę patrzeć na kobiety, które o siebie nie dbają. Wiszący brzuch to najbardziej odpychający widok”
 4. Roczna dziewczynka wypadła z okna, będąc pod opieką babci. Niewiarygodne, co wtedy robiła kobieta
 5. Najgorsze informacje. Tragiczna śmierć wielkiej gwiazdy wstrząsnęła światem, fragmenty ciała znaleziono lodówce
 6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
 7. Niemcy popełniają jeden błąd przez co liczba infekcji rośnie. Niestety, to samo robią Polacy
 8. Małgorzata Rozenek-Majdan została perfidnie oszukana. Teraz ostrzega wszystkich, aby nie dali się nabrać na „cudowny produkt”, który może być niebezpieczny dla zdrowia
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Źródło: polsatnews.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.