Na jaw wyszło, czym zajmowała się Katarzyna Dowbor przez całe wakacje. Okazało się, że dziennikarka ciężko pracowała na planie popularnego programu Polsatu „Nasz nowy dom”. Twórcom show towarzyszyły naprawdę skrajne emocje.

Na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawił się poruszający filmik, na którym widzimy kulisy nagrywania nowego sezonu show „Nasz nowy dom”. Niektóre sceny naprawdę chwytają za serce.

„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor pracuje nad nowym sezonem programu

Wszyscy fani programu Polsatu mogą już teraz zacierać ręce z radości. Na oficjalnym profilu show „Nasz nowy dom” pojawiła się zapowiedź rozpoczynającego się od września sezonu popularnego programu. Na filmiku możemy zauważyć, jak wyglądały wakacje ekipy remontowej.

Katarzyna Dowbor i jej współpracownicy zawitali do wielu rodzin, które przez lata żyły w naprawdę przerażającym warunkach. Nie zabrakło wzruszeń i łez radości. Telewidzowie już teraz mogą spodziewać się masy skrajnych emocji, które zafundują im producenci show „Nasz nowy dom”.

Od września Katarzyna Dowbor wraca z nowym sezonem „Nasz nowy dom”

Na filmiku zamieszczonym na Instagramie mogliśmy zobaczyć kilka rodzin, które mieszkały w domach pozbawionych podstawowych pomieszczeń, takich jak łazienka czy kuchnia. W krótkiej zapowiedzi show mogliśmy zobaczyć nie tylko rodzinę wychowującą chłopca z niepełnosprawnością w domu bez odpowiednich udogodnień, ale też uczestników, którzy pozbawieni są toalety, a swoje potrzeby załatwiają w drewnianej budce koło starego domu.

Wszystkie te rodziny nie kryły łez wzruszenia, kiedy z ust Katarzyny Dowbor usłyszały słynne „Wyremontujemy Wasz dom!”. W opisie nagrania producenci show przyznali, że minione wakacje należały do bardzo pracowitych.

-Jak tam Wasze wakacje? Bo nasze były dość pracowite i pełne remontów. To, co udało się nam zrobić, będziecie mogli oglądać już od 1 września. To, jak będziecie? Bo się stęskniliśmy za Wami… – czytamy w opisie zapowiedzi nowego sezonu programu „Nasz nowy dom”.

Zobacz filmik:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Dowbor obawia się nadchodzącej zimy. Wszystko przez aktualną sytuację w Polsce
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.