M jak miłość jest serialem powszechnie znanym, a jego gwiazdy przyciągają uwagę. Niestety, ostatnio usłyszeliśmy o tragedii, która przydarzyła się wśród jej obsady — zmarł znany i szanowany aktor. Mężczyzna jest opłakiwany przez rodzinę i bliskich. 

Miał zaledwie 66 lat, odszedł 20 grudnia. O śmierci Ryszarda Radwańskiego rodzina poinformowała tuż przed świętami. Wielu fanów, którzy znają go z seriali, takich jak M jak miłość, wraz z nimi pogrążyła się w żałobie. Wszyscy będziemy ciepło go wspominać. 

Nie żyje aktor M jak miłość

Jego dorobek filmowy był imponujący, na przestrzeni lat zagrał w wielu filmach, które wszystkim nam się znane. Niestety, w wieku zaledwie 66 lat aktor, grający między innymi w M jak miłość, ale również Na dobre i na złe, a także W rytmie serca, zmarł. 

Pogrążona w żałobie rodzina poinformowała o jego odejściu tuż przed świętami. Mężczyzna odszedł 20 grudnia w wieku 66 lat, niestety tuż przed świętami sprawiając, że rodzina nie mogła oddać się ich radosnej atmosferze, pogrążając w smutku.

Kim był Ryszard Radwański?

Ryszard Radwański był polskim aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym. Mężczyzna występował w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu, a następnie m.in. w Teatrze STU w Krakowie, Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu, Teatrze Współczesnym w Szczecinie i Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi. 

Grywał w licznych filmach i serialach, od roku 1978 do 2019. W M jak miłość odtwarzał rolę doktora Szymańskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
TYLKO STRACH, filmpolski.pl

Grał w wielu filmach w swojej karierze. 

m jak miłość
Mikołaj Tym, filmpolski.pl

Odszedł w wieku zaledwie 66 lat. 

m jak miłość
SCHINDLER’S LIST, filmpolski.pl

O jego odejściu tuż przed świętami poinformowała rodzina. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć
  2. „Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  3. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
  4. Sandra Kubicka ma guza. Niezbędna będzie operacja
  5. Mama Radosława Majdana skomentowała ciążę synowej. Padły wzruszające słowa

źródła: radiozet.pl, wikipedia.org

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego