M jak miłość ma swoich wiernych fanów już od 20 lat, a prywatne życie głównych gwiazd serialu stało się dla widzów tak samo interesujące, jak granych przez nich postaci. Niestety, w życiu Marcina Mroczka nastał bardzo trudny moment. Aktor nie krył łez, musiał oddać swoich ukochanych synków.

Marcin Mroczek to nie tylko gwiazdor M jak miłość, ale również kochający, wspaniały mąż i ojciec. Dziś jednak aktor przeżył jedną z najcięższych chwil, która jest w stanie złamać serce każdemu rodzicowi. Rozstanie z synami nie przyszło mu łatwo. Gwiazdor zdobył się na szczere wyznanie.

Gwiazda M jak miłość przeżywa ciężkie chwile

Marcin Mroczek musiał oddać dzieci i rozstać się ze swoimi synami. Niestety, aktor już od dłuższego czasu wiedział, że będzie to nieuniknione. Łzy same napłynęły mu do oczu. Reakcja fanów jest niezwykła.

Pod opublikowanym w mediach społecznościowych wyznaniem Marcina Mroczka natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy od rodziców, którzy znaleźli się w tej samej sytuacji. Jak się okazuje, nie tylko wyjątkowe słowa, ale i piękne zdjęcie, chwyciły fanów aktora za serca.

  1. Marzena Rogalska ma „nową twarz”? Fanka nie ma wątpliwości, gwiazda miała operację plastyczną?
  2. Według rodziny nikt jej dobrze nie zbadał. Prokuratura bada śmierć 35-latki

Marcin Mroczek: mi zakręciła się łezka w oku

Przyznam się, mi zakręciła się łezka w oku – wyznał Marcin Mroczek na swoim profilu na Instagramie. Jak się okazuje, dzień, w którym aktor musiał odprowadzić swoich synków do przedszkola, był dla niego bardzo emocjonujący.

Gwiazdor M jak miłość jest dumny ze swoich dzieci i jak najbardziej ma ku temu powody. Okazuje się, że obaj chłopcy uczęszczają do tego samego przedszkola, a starszy brat wykazał się szczególną opiekuńczością. Zdjęcie malców łapie za serce.

Pierwszy dzień w przedszkolu nie należy do łatwych, pomocna dłoń i wsparcie starszego brata okazała się bezcenna. Łatwiej było Kacprowi znieść rozstanie, widząc podziw i dumę Ignacego – napisał aktor.

Fani nie kryją zachwytów i przyznają, że kiedy po raz pierwszy odprowadzali swoje dzieci do przedszkola, nie mogli opanować się od płaczu. Jak było w waszym przypadku?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

M jak miłość
@mroczek_marcin, Instagram

Marcin Mroczek po raz pierwszy odprowadził młodszego syna do przedszkola. Aktor nie mógł powstrzymać łez. Na szczęście chłopczyk miał wsparcie starszego brata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie zapadła nieodwracalna decyzja. Wszyscy wstrzymali oddech, zaskakujące ustalenia
  2. Michał Wiśniewski walczy z chorobą. Szczere, trudne wyznanie
  3. Żołnierz zginął na misji w Afganistanie. Po 2 dniach od tragedii jego żona otwiera komputer i zamiera
  4. Krzysztof Bosak podzielił się radosną nowiną. Nikt nie miał pojęcia, zdradził szczegóły
  5. Marzena Rogalska ma „nową twarz”? Fanka nie ma wątpliwości, gwiazda miała operację plastyczną?
  6. Klienci nie posiadają się z radości. Ważny komunikat Lidla, wystarczy spełnić 1 warunek aby skorzystać z ogromnych okazji

źródło: Instagram

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.