M jak miłość ponownie zaskoczy swoich telewidzów. Media podały informacje z planu, które niejednego fana tego serialu z pewnością wprawią w osłupienie. Niestety potwierdziły się najgorsze spekulacje. Nikt nie spodziewał się takiego obiegu spraw. Wielu będzie zdruzgotanych. 

Fani jednego z najpopularniejszych polskich seriali będą zasmuceni. Niestety, Super Express przekazał informacje prosto z planu M jak miłość. Nikt nie chciał do końca wierzyć w taki finał. Niektórzy fani podejrzewali, że tak to właśnie może się skończyć. Jednak wielu jeszcze się łudziło.

M jak miłość — tragiczne wieści z planu

Jak podaje portal se.pl w najnowszym 1530. odcinku popularnego i uwielbianego przez wielu serialu dojdzie do zaskakującej sceny, niektórzy fani się jej spodziewali. Na różnych forach publicznych widzowie nie kryli się z tym, że to, co się obecnie dzieje w produkcji, bardzo im się nie podoba. Nawet jeden z aktorów, Rafał Mroczek postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Chodzi o zbliżanie się Pawła do swojej bratowej. Wielu telewidzów czuje się niekomfortowo, oglądający ten wątek. Jednak już na stronie mjakmilosc.vod.tvp.pl producenci zdradzają, że drugi z braci znowu pomoże Kindze.

— Tymczasem Kinga wpada w panikę, bo jedna z bliźniaczek jest poważnie chora. A Paweł kolejny raz otacza bratową opieką — co od razu niepokoi Marię — możemy przeczytać.

Czy Piotrek wybierze życie u boku seksownej Kamili? Se.pl zdradza nam szczegóły.

  1. Wygląda, jak zwykłe zdjęcia. Po chwili na jaw wychodzi porażający szczegół
  2. „Spokojni, wykształceni ludzie, jakich szukaliśmy”. Nauczycielka i jej syn okupują mieszkanie, sprawa nagłośniona przez Polsat
  3. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Tadeusz Sułowski. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek

Piotrek nie wróci prędko do żony

Marysia, serialowa matka bliźniaków Zduńskich, zobaczy, że szykuje się rodzinna tragedia. Dlatego stanowczo zabroni Pawłowi kontaktu z bratową. Będzie również próbowała rozmówić się z Piotrkiem, lecz ten ją zbyje mówiąc, że jest zapracowany, oraz że przebywa właśnie z Kamilą. Marysia nie będzie mogła w to uwierzyć.

Matka chciała zapytać syna, kiedy ten zamierza wrócić do Polski. Jednak Piotrek odpowie jej, że na pewno nie w najbliższym czasie.

— Przepraszam, jestem z Kamilą… — powie jej wymijająco Piotrek.

Na dodatek Kinga o wszystkim się dowie, załamie się na wieść o tym, że jej ukochany mąż nie wróci tak prędko. Wtedy Paweł przyjdzie ją pocieszyć… Jak to wszystko się skończy? Czyżby to był początek końca małżeństwa Kingi i Piotrka?

Koniecznie oglądajcie najnowszy odcinek już w poniedziałek 5 października o godzinie 20.55 w TVP 2.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot. instagram.com/mjakmilosc.official

W serialu TVP dojdzie do zdumiewających scen.

m jak miłość
fot. instagram.com/mjakmilosc.official

Czy Paweł odbije Kingę?

m jak miłość
fot. kadr z serialu „M jak miłość”, mjakmilosc.vod.tvp.pl

Marysia będzie musiała interweniować.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zenek i Danuta Martyniukowie załamani, koniec wszelkich nadziei. Cios nadszedł z nieoczekiwanej strony
  2. Wielka panika w PKP. Polacy muszą wiedzieć. Służby biją na alarm
  3. Ogromna tragedia, nie żyje uwielbiany aktor. Ciało mężczyzny znaleziono w domu
  4. Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” dotyka biustu tajemniczej kobiety na ulicy. Nie wiedziała, że robią jej zdjęcia
  5. Kasia Cichopek pokazała gorące zdjęcie z sypialni. Wszyscy patrzyli tylko na jej biust
  6. Są małżeństwem już 70 lat, codziennie karmi ukochaną żonę. W końcu zdobył się na największe poświęcenie

Źródła: se.pl, instagram.com, mjakmilosc.vod.tvp.pl

 

Poprzedni artykułWielki wyciek danych wraz z numerami PESEL ze sklepów internetowych. Uważaj, możesz być w niebezpieczeństwie
Następny artykułDziś Światowy Dzień Uśmiechu. Co wywołało u was uśmiech?
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl