M jak miłość: jedna z byłych gwiazd serialu spodziewa się kolejnego potomka. O tym, że posłanka, Dominika Chorosińska jest w ciąży, poinformował, jako pierwszy poseł Piotr Uściński zaś jej mąż Michał długo nie zwlekał z potwierdzeniem tej informacji. Para spodziewa się już szóstego dziecka. Niektórzy twierdzą, że inne Polki powinny brać z niej przykład.

Gwiazda M jak miłość ponownie jest w ciąży. Dominika Chorosińska ma już piątkę dzieci. Znamy płeć kolejnego z nich. Czy zapracowana posłanka oraz jej mąż znajdą czas na wychowanie kolejnej pociechy? Ciekawe.

Gwiazda M jak miłość w ciąży

Dominika Chorosińska niegdyś grała w wielu znanych produkcjach telewizyjnych. Aktorkę można było zobaczyć w serialu M jak miłość, Barwy Szczęścia czy w Na Wspólnej. Kobieta w trakcie swojej kariery odnalazła jednak inne powołanie – polityczne.

Aktorka stanęła w obronie tradycyjnych polskich wartości i została posłanką, która według niektórych polityków daje prawdziwy przykład innym kobietom. O tym, że jest w ciąży po raz szósty, poinformował jej kolega po fachu.

-Proszę państwa, ja bardzo gratuluję Dominice, bo Dominika jak widać, bardzo inwestuje w rodzinę i dzieci. Oby z Ciebie, brały przykład inne Polki, z tego wyżu demograficznego — mówił Piotr Uściński podczas konferencji w Ząbkach.

  1. GIS opublikował oficjalny komunikat. Wprowadzono kolejne zmiany, nie wszyscy będą zadowoleni
  2. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na „palce diabła”
  3. Michał Szpak parodiuje Edytę Górniak. Przebrał się za polską diwę, jego wygląd powala

Znamy płeć dziecka

Michał Chorosiński, mąż gwiazdy M jak miłość długo nie zwlekał z potwierdzeniem tej jakże radosnej nowiny. Mężczyzna na łamach Faktu poinformował, że znów zostanie tatą. Dodał również, że jego żona czuje się bardzo dobrze.

Dumny Chorosiński nie mógł się powstrzymać i zdradził dziennikowi także płeć swojego szóstego dziecka. Dziewczynka urodzi się w tegoroczną jesień. Czy gwiazda skorzysta z programu ciąża plus, który został zapowiedziany przez Ministerstwo Zdrowia pod koniec maja?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot. instagram.com/dominikachorosinska

Gwiazda M jak miłość jest znowu w ciąży.

m jak miłość
Fot. Instagram.com @dominikachorosinska

Wkrótce na świat przyjdzie jej szóste dziecko.

m jak miłość
fot. instagram.com/dominikachorosinska

Posłanka spodziewa się dziewczynki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS niespodziewanie wydał całkowicie nowe wytyczne. Ważne informacje dotyczą milionów dzieci
  2. Pilny apel Ministerstwa do Polaków. Chodzi o wczasy tysięcy ludzi
  3. Janusz Józefowicz obchodzi dziś urodziny. Czego życzycie uwielbianemu aktorowi?
  4. Małgorzata Rozenek rozczula zdjęciami Henia. Pod fotografią napisała słowa, które dogłębnie poruszają
  5. Andrzej Duda zapowiada gigantyczne zmiany. Projekt już jest, wszyscy Polacy będą zaskoczeni
  6. Pilny apel sanepidu, zakażony ksiądz rozdawał komunię wiernym. Trwają poszukiwania uczestników mszy

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.