M jak miłość pojawia się na antenie TVP już od 19 lat, a Katarzyna Cichopek gra w serialu od samego początku. Teraz szczerze opowiedziała o pracy na planie: W pewnym momencie przychodzi zmęczenie – mówiła w rozmowie z Wideoportalem. Czy chciała zrezygnować z roli?

M jak miłość to jeden z najdłużej trwających polskich seriali. Aktorzy, którzy dołączyli do obsady, stali się najbardziej znanymi gwiazdami i zyskali szerokie grona fanów. Część z nich gra w produkcji do dziś, ale niektórzy zdecydowali się zrezygnować po wielu latach i pójść innymi drogami. Katarzyna Cichopek podzieli ich los?

Czy Katarzyna Cichopek odejdzie z M jak miłość?

Katarzyna Cichopek nie odejdzie z M jak miłość, co więcej gwiazda zdradziła, że nigdy nie myślała o odejściu z serialu. Nie ukrywa natomiast, że wiele razy chciała zwolnić tempo. W międzyczasie urodziła dwójkę dzieci i z trudem łączyła wszystkie obowiązki. Na szczęście scenariusz jest pisany na bieżąco, zatem gwiazda mogła zgłaszać swoje potrzeby scenarzystom, którzy tak układali jej wątki, aby mogła robić sobie przerwy.

m jak miłość
filmpolski.pl

Gwiazda wyznała, że granie w serialu nie jest dla niej obciążające. Scenarzyści M jak miłość są w stanie dostosować się do próśb aktorów, którzy są zmęczeni, potrzebują czasu na życie osobiste i chcą skupić się na innej pracy. Katarzyna Cichopek podkreśla, że jest wdzięczna za szansę, jaką dostała od produkcji w wieku zaledwie 17 lat i nie zamierza rezygnować z tego wyróżnienia.

Katarzyna Cichopek o pracy na planie

Katarzyna Cichopek nie ukrywa, że praca na planie może być męcząca. Granie w serialach to często wstawanie o świcie, zdjęcia do późnych godzin i praca w nie zawsze sprzyjających warunkach. Nie wszyscy są w stanie wytrzymać w takiej sytuacji wiele lat, często aktorzy narzekają też na zbyt duże utożsamianie ich z rolami.

m jak miłość
filmpolski.pl

Gdy z serialu odchodziła Małgorzata Kożuchowska, fani nie mogli w to uwierzyć. Występowała tam od samego początku i widzowie nie wyobrażali sobie M jak miłość bez kultowej postaci. Dziś w produkcji TVP nie zobaczymy też postaci odgrywanej przez jej męża, Kacpra Kuszewskiego, a niedawno z rolą pożegnał się też Tomasz Ciachorowski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Nie żyje legendarny polski muzyk. Odszedł po długiej i ciężkiej chorobie
  3. Uwielbiany muzyk porzucił żonę dla fanki. ”Jeździła z nimi w trasy od 10 lat”
  4. Uwielbiały go miliony, a on był pełen kompleksów. Dziś Zbigniew Cybulski skończyłby 91 lat
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne

 

Poprzedni artykułEleganckie sukienki dla dojrzałych pań. Klasa i kobiecość w jednej stylizacji
Następny artykułZdjęcie ślubne to piękna pamiątka na lata. Ta panna młoda sama zrobiła sesję
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.