M jak miłość zaskoczy swoich widzów. Wszystko wskazuje na to, że w serialu nastąpi niespodziewany zwrot akcji. Czy zobaczymy na ekranie pożegnanie jednego z głównych bohaterów? Fani czekają na to od dłuższego czasu.

M jak Miłość po raz pierwszy pojawiło się na ekranach telewizorów 4 listopada 2000 roku. Choć od emisji premierowego odcinka minęło już całkiem sporo lat, serial nie traci na oglądalności. Losy rodziny Mostowiaków i pozostałych bohaterów z zaciekawieniem obserwują tysiące Polaków. Czy w końcu doczekają się pogrzebu jednej z głównych postaci?

M jak Miłość zaskakuje widzów

M jak Miłość zaskakuje widzów. W popularnym i kultowym już serialu TVP nie brakuje nagłych zwrotów akcji i budujących napięcie intryg. Czy ciało zamordowywanego Artura zostanie odnalezione? W 1510 odcinku M jak miłość Kamil, w którego postać wcielił się uwielbiany Marcin Bosak, zacznie mówić o pogrzebie mężczyzny.

Mimo że policja przekopała miejsce, które wskazał im Kamil, ciała Artura wciąż nie odnaleziono. Praca śledczych jednak nie poszła na marne. Udało się im zabrać ślady DNA wskazujące na to, że ciało Skalskiego przez jakiś czas leżało w ziemi, co może być dowodem dla prokuratora na popełnienie okrutnego przestępstwa przez Olka Chodakowskiego.

  1. Czy można zabrać dziecko do sklepu? Rodzice głowią się nad nowymi przepisami, odpowiadamy
  2. GP: Rząd planuje pozbawić Polaków prywatności. Minister dostanie dostęp do kluczowych danych
  3. Ziemniaki po grecku to absolutny hit. Zrób ich więcej, bo są tak pyszne, że od razu znikną ze stołu

Pogrzeb w M jak Miłość

Wszystko wskazuje na to, że pogrzeb w M jak Miłość w końcu się odbędzie. W 1510 odcinku serialu wyrzuty sumienia nie będą dawały Olkowi spokoju, a Kamil nie przestanie ingerować w działania prokuratury.

Mężczyzna jeszcze bardziej zaangażuje się w sprawę i będzie chciał wystąpić na procesie jako oskarżyciel Olka. Gryc zamierza do końca walczyć o sprawiedliwość i wyprawić pogrzeb zmarłemu psychopacie. Swoje plany będzie jednak skrupulatnie ukrywał, lecz gdy tylko znajdą ciało Artura, zostanie on należycie pochowany.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
Screenshot TVP VOD, YouTube

Ciało jednego z głównych bohaterów M jak miłość nadal nie zostało odnalezione.

m jak miłość
Screenshot TVP VOD, YouTube

Kamil nie ma zamiaru się wycofywać. Chce urządzić pogrzeb zamordowanemu mężczyźnie.

m jak miłość
Screenshot TVP VOD, YouTube

Czy sprawiedliwość w końcu zostanie wymierzona?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  2. Pasażerowie autokaru pilnie poszukiwani. Na pokładzie był zakażony, wyjeżdżali z samego centrum
  3. Czy w niedzielę sklepy będą otwarte? W jakich godzinach zrobimy zakupy? Odpowiadamy
  4. Podczas epidemii urodziły im się bliźniaki. Z tej okazji dali im takie imiona, że odbiera mowę
  5. Ratownicy pokazali, w jakich warunkach muszą prowadzić karetkę. Błagają kierowców o jedno
  6. Znany lekarz nie wytrzymał informacji o zakażeniu. Tragiczny finał historii

źródło: se.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.