M jak miłość: serialowa Iza, czyli Adriana Kalska opublikowała zdjęcie w blond włosach. Piękna i znana wszystkim z ciemnych włosów aktorka, postanowiła pochwalić się swoim fanom wyjątkowym wyglądem. Wiele osób twierdzi, że Iza w nowej odsłonie wygląda jak Anna Przybylska.

M jak miłość: gwiazda serialu, Adriana Kalska pokazała się w blondzie. Fani nie szczędzą słów zachwytu. Jest to spora odmiana, Adriana Kalska jest przecież znana z pięknych ciemnobrązowych włosów. Jednak ładnemu we wszystkim ładnie. Aktorka w nowej odsłonie przypomina piękną Annę Przybylską.

M jak miłość: metamorfoza Izy

Adriana Kalska znana jako serialowa Iza jest przez wielu uważana za piękność. Ostatnio aktorka na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie w blond włosach. Jest to dość nietuzinkowy widok, przede wszystkim dlatego, że Adriana Kalska jest znana jako piękna brunetka.

Fani jednak byli zachwyceni. Pod zdjęciem posypały się pozytywne komentarze. Wiele osób komplementowało aktorkę, że w blond włosach przypomina piękną Annę Przybylską. Trudno się z tym nie zgodzić. Zdjęcie pochodzi z 2014 roku, kiedy aktorka dopiero zaczynała być sławna i odgrywała swoje pierwsze role w serialach.

  1. Sebastian Fabijański zostanie ojcem. Maffashion jest w ciąży
  2. Smutne wiadomości o Piotrze Fronczewskim. Chodzi o jego zdrowie, nie tak miała się zakończyć operacja
  3. Niewyjaśniona choroba atakuje dzieci od 2 do 15 roku życia. Może mieć związek z koronawirusem

Adriana Kalska blondynka

Adriana Kalska ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. W 2014 roku aktorka zagrała jedną z głównych ról u boku Piotra Adamczyka w serialu Sama słodycz. Tuż przed tym debiutem okazało się, że nosiła włosy blond.

Fani zdecydowanie wolą swoją ulubioną aktorkę w brązie. Blond jest chwalony, ale zdecydowanie większość komentarzy jest za aktualnym wyglądem Adriany Kalskiej. Nic dziwnego, jej piękne, grube, brązowe włosy stały się znakiem rozpoznawczym gwiazdy. O tym, co wydarzy się w życiu serialowej Izy, pisaliśmy niedawno.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot.instagram.com/adriana.kalska.official

Adriana Kalska w blondzie prezentuje się naprawdę pięknie. Fani twierdzą, że przypomina im Annę Przybylską.

m jak miłość
fot.instagram.com/adriana.kalska.official

Ciemne włosy to znak rozpoznawczy aktorki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jest wstępna data otwarcia przedszkoli w Warszawie. Ratusz zmienia zdanie
  2. Katastrofa samolotu medycznego. Nikt nie przeżył, zginął też lekarz i pielęgniarka
  3. Czy możemy planować wakacje 2020? Słowa Szumowskiego nie pozostawiają wątpliwości, powiedział o otwarciu granic Polski
  4. Jak długo w Polsce będziemy nosić maseczki? Minister zdrowia odpowiedział. Data, której nikt się nie spodziewał
  5. Minister zdrowia wyjawia. Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa?
  6. Przełomowe wezwanie Senatu. Chodzi o stan klęski żywiołowej

Źródło: telemagazyn.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl