M jak Miłość jest na wizji nieustannie od 20 lat. Jeden ze znanych aktorów serialu okazał wyrazy współczucia zatroskanej Kasi Kowalskiej, przejętej chorobą swojej córki. Przyznał, że sam stracił kogoś bliskiego. Koronawirus nie robi wyjątków. Atakuje wszystkich.

Jeden z aktorów popularnego serialu M jak Miłość na łamach Super Expressu chciał okazać Kasi Kowalskiej choć odrobinę wsparcia i zrozumienia w tych niewyobrażalnie trudnych dla niej chwilach. Ola już od 2 tygodni przebywa w stanie ciężkim w szpitalu w Londynie. Choruje na koronawirusa.

Aktor M jak Miłość stracił kogoś bliskiego przez koronawirusa

Znany aktor popularnego polskiego serialu, Tadeusz Chudecki, w rozmowie z Super Expressem poinformował, że rozumie sytuację i rozpacz Kasi Kowalskiej. Aktor jest jednak dobrej myśli i ma nadzieję, że młoda dziewczyna szybko wróci do zdrowia, będzie się za nią modlił.

Chudecki wspomina, że sam również na skutek COVID-19 stracił bliską osobę. Rodzina jego pierwszej żony mieszka we Włoszech i dwóch szwagrów znalazło się w szpitalu. Jeden z nich niestety zmarł, drugi na szczęście ma się już nieco lepiej.

  1. Czy można pójść z dzieckiem na spacer? Odpowiedź rzecznika GIS-u jest jednoznaczna
  2. Przełom w walce z koronawirusem, wynalazek Polaków ma 100% skuteczność. Ruszyła masowa produkcja
  3. Pilny alarm ekspertów do właścicieli kotów. Nie wypuszczajcie ich teraz z domów, finał może być tragiczny

Tadeusz Chudecki z M jak Miłość wspiera Kasię Kowalską

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala pod koniec marca, przebywa tam już 2 tygodnie. Piosenkarka jest w niezwykle trudnej sytuacji, ponieważ jej córka znajduje się tysiące kilometrów od niej.

Dziewczyna jest w ciężkim stanie, wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej i zaintubowano. Jak zauważa aktor M jak Miłość, dobrze, że dla córki piosenkarki znalazł się sprzęt i że teraz mogą jej pomóc oddychać.

– Wydaje mi się, że to, że jest zaintubowana, to dobrze. Pierwszy wniosek jest taki, że sytuacja była poważna i to jest rzecz smutna, ale drugi, radośniejszy, jest taki, że jest sprzęt i są w stanie jej pomóc – mówił w rozmowie z Super Expressem.

Aktor powiedział również, że doskonale rozumie rozpacz matki, jednak wierzy, że Ola da sobie radę.

– Jest młodą dziewczyną, wierzę, że wyjdzie z tego! Trzymam za nią kciuki. I modlić się trzeba! Jestem wierzący. Wysyłam dobrą energię – czytamy w Super Expressie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot. screen youtube.com/Kobiety.WirtualneMedia.info

Tadeusz Chudecki również stracił bliską osobę przez koronawirusa.

m jak miłość
fot. facebook.pl/Kasia Kowalska

Kasia Kowalska to polska piosenkarka rockowa. Jej córka obecnie przebywa w szpitalu w Londynie. Choruje na koronawirusa.

m jak miłość
fot. unsplash.com/Eva Dang

Wielka Brytania jako jedna z ostatnich wprowadziła obostrzenia w walce z koronawirusem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Incydent na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Policja zareagowała natychmiast
  2. Czy możesz na święta jechać do rodziny? Wszystko jasne, nie ma wątpliwości
  3. Syn Zenka Martyniuka został zatrzymany. Policja miała już dość łamania kwarantanny
  4. Przeprowadzał wywiad z domu. Nagle do pokoju wpadła jego córka, reakcja ojca jest niesamowita
  5. Nigdy nie wyrzucaj czerstwego pieczywa. Dzięki 1 trikowi chleb znowu będzie chrupiący i świeży w kilka minut
  6. Opublikowano zdjęcia z obchodów 10. rocznicy katastrofy. Na cmentarzu pojawił się niespodziewany gość

źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułCórka Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę na kwarantannie. Starszy brat zabrał się za jej włosy, ładnie?
Następny artykułRok szkolny zakończy się w formie zdalnej? Minister Edukacji dał jasną odpowiedź, uczniowie nie będą zadowoleni
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.