M jak miłość to ukochany serial Polaków. Produkcja TVP cieszy się popularnością od 20 lat. Gdy aktor lub aktorka mają zamiar opuścić serial, robi się niemałe zamieszanie, związane ze zmianami w scenariuszu. Co stanie się z postacią, która dotąd miała główny wątek? Aktorka umieściła post.

M jak miłość: uwielbiana gwiazda serialu umieściła post, który może sugerować odejście z telenoweli. Fani są zaniepokojeni, bo do tej pory głównym tematem odcinków był jej wątek. Co wymyśli produkcja?

M jak miłość szykuje zmiany? 

To niesamowite jak wiele aktorów czy aktorek rosło razem z programem. Gdy przypomnimy sobie małego Mateusza, owoc miłości Hanki i Marka, i popatrzymy, jak teraz w serialu przeżywa swoje poważne dylematy, można się wzruszyć. Aktor dorastał na oczach widzów i szybko stał się ulubioną postacią fanów serialu.

Jednak to nie on zapowiedział rozstanie z programem, a jego serialowa ukochana, czyli Monika Mielnicka, grająca w serialu postać Lilki. Młoda dziewczyna nie miała łatwych przeżyć w serialu. Została zgwałcona i zaszła w ciążę z gwałcicielem. Jak producenci postanowią uciąć ten wątek? Czy Lilka odejdzie z serialu na zawsze?

  1. Ciąża gwiazdy TVP. Piękna aktorka po raz pierwszy zostanie mamą, niedawno wzięła ślub
  2. GIS: Polska uznana za kraj transmisyjny koronawirusa. Ważniejsze od ogłoszenia pandemii
  3. Dzień Dobry TVN: Już wiadomo, kto zastąpi Agnieszkę Jastrzębską. To młoda dziennikarka

Kim jest Monika Mielnicka?

Monika Mielnicka jest młodą aktorką, która może pochwalić się już dość dużym doświadczeniem, pracuje nie tylko w serialu M jak miłość, ale także w Na wspólnej. Dziewczyna bierze udział w produkcjach krótkometrażowych, jeden z takich filmów przyniósł jej nagrodę Międzynarodowym Bałtyckim Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Open Place 2019 na Łotwie. Oprócz tego dziewczyna podkłada głos w kilku bajkach.

Jej post w towarzystwie Krystiana Domagały, czyli serialowego młodego Mostowiaka jest relacją z ostatniego dnia na planie. Fani są zmartwieni, że nie zobaczą już aktorki w serialu. Cień nadziei daje hasztag pod zdjęciem, który brzmi: przerwa. Możliwe, że produkcja serialu chce wycofać na pewien czas postać Lilki. Jest to klasyczny zabieg, który ma nie doprowadzić do znudzenia się widzów trudnym wątkiem. Takie decyzje w serialu już się zdarzały i są niezwykle skuteczne. Powrót ukochanej postaci po jakimś czasie  budzi w widzach wiele radości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
instagram.com/ monika_mielnicka_official

Monika Mielnicka tym postem zapowiedziała, że odchodzi z serialu. Czy na długo? Nie wiadomo.

m jak miłość
instagram.com/
monika_mielnicka_official

Krystian Domagała świetnie się zgrał z młodą aktorką. Ich wątek wyszedł bardzo interesująco.

m jak miłość
instagram.com/ monika_mielnicka_official

Monika Mielnicka jest piękną dziewczyną. Aktorka jest cały czas czynna zawodowo i marzy o dostaniu się do Akademii Teatralnej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. Stan wyjątkowy w kolejnych dwóch krajach. Blisko Polski, kontrole na granicach
  3. Blond włosy 2020. Champagne Blonde, czy Golden Brunette? To absolutne hity w koloryzacji
  4. Monitoring ujawnił, co robi jego żona. Gdy mąż zobaczył nagranie, od razu zadzwonił na policję
  5. Emerytura Krystyny Loski jest niewiarygodnie niska. Legenda TVP nie może pozwolić sobie na zbyt wiele
  6. Sanepid pilnie apeluje do wszystkich Polaków robiących zakupy. Niebezpieczeństwo jest szczególne

Źródło: superseriale.se.pl

Poprzedni artykułCórka Natalii Kukulskiej jest prześliczna, wygląda jak aniołek. Największą uwagę zwracają jej włosy, co za widok
Następny artykułDziadek wytatuował sobie aparat słuchowy. Wszystko dla chorego wnuczka
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.