M jak miłość to serial, który uwielbiają wszyscy Polacy, od samego początku jego emisji. Niestety, na przestrzeni lat obsada słynnego serialu TVP nieco się zmieniła z różnych przyczyn. Jaroszy, którego zagrał Maciej Kozłowski, opuścił produkcję lata temu. Niestety, przyczyną tej decyzji była choroba, z którą walczył do końca swoich dni. Niestety, już nie ma go wśród nas. 

Nie żyje Maciej Kozłowski, który wcielał się z rolę Jaroszego w serialu TVP M jak miłość. Jego postać była dość kontrowersyjna, niektórzy uwielbiali Jaroszego, inni zaś nienawidzili. Nie ma wątpliwości, że trochę namieszał wśród bohaterów serialu. 

Nie żyje Jaroszy z M jak miłość 

Nie żyje uwielbiany aktor z serialu M jak miłość. Maciej Kozłowski odszedł 11 maja 2010 roku. Jak czytamy na wikipedia.org, przyczyną śmierci był rak wątroby. O chorobie dowiedział się całkiem przypadkiem, kiedy chciał oddać krew w ramach akcji Krewniacy, której inicjatorem był Radosław Pazura. 

To właśnie wtedy jego życie wywróciło sie do góry nogami. Dowiedział się, że jest zakażony wirusem zapalenia wątroby typu C. Natychmiast poddał się leczeniu, wierząc, że uda mu się wyzdrowieć. Nigdy nie zrezygnował z pracy zawodowej, nawet wiedząc o chorobie, wciąż był aktywny. 

  1. Która z pań jest żoną mężczyzny? Tylko 2% zauważa szczegół, który zmienia wszystko
  2. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Wielu głowi się od lat, a artystka strzeże prywatności, jak najskrytszej tajemnicy

Choroba odmieniła jego życie, lecz nie poddał się 

Mimo tego, iż wiedział, że jest poważnie chory, starał sie przezwyciężyć falę negatywnego myślenia i czerpał, ile mógł z każdego dnia. Podróżował po świecie, odwiedzał nowe zakątki, a w 2008 roku wziął nawet ślub. Podczas cichej ceremonii związał się z malarką Agnieszką Kowalską. 

Mimo tego, że początki jego kariery były trudne, gwiazdor M jak miłość szybko osiągnął sławę. Szkoda, że tak krótko mógł się nią cieszyć. Maciej Kozłowski odszedł w wieku 53 lat. Jego ostatnie dni musiały być niezwykle trudne. Miał u swojego boku ukochaną, z którą nie mógł się zestarzeć. Żył z myślą, że niedługo ją opuści.

Z całego serca współczujemy bliskim aktora. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
Fot. facebook.com/mjakmilosc

Serial M jak miłość jest uwielbiany już od wielu lat. 

M jak miłość
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Maciej Kozłowski wcielił się w rolę Jaroszego. Aktor odszedł w wieku 53 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają
  2. Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z Polski
  3. Iza z „Królowych życia” została napadnięta. Mężczyzna zaatakował ją w biały dzień, na nagraniu słychać okropne krzyki
  4. Anita Sokołowska z „Przyjaciółek” prosi o pomoc. Bliska jej osoba ma raka
  5. Już dziś rusza wielka akcja policji. Poza rutynowymi zadaniami będą mogli karać za brak maseczek
  6. Jej niesamowite właściwości zachwycą nawet sceptyków. Cudowna, odchudzająca zupa z selera

Źródło: wikipedia.org, mjakmilosc.vod.tvp.pl

 

 

 

 

Poprzedni artykułTrudno uwierzyć, kim z zawodu jest Magda Narożna. Zanim założyła zespół, kształciła się w zadziwiającym kierunku
Następny artykułWeronika Rosati pokazała, co tylko mogła. Jej zdjęcie przejdzie do historii, wszyscy mówią tylko o nim
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.