M jak miłość: gwiazda, która jako mała dziewczynka zaczęła pracę na planie serialu, to już dorosła kobieta. Zagrała zupełnie nago, ale to nie wszystko. Odważne sceny łóżkowe pojawiły się w nowym filmie z jej udziałem. Chce zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki?

Wnuczka Mostowiaków jakiś czas temu zniknęła z M jak miłość i skupiła się na realizowaniu innych zawodowych projektów. Marcjanna Lelek, czyli serialowa Natalka, wystąpiła u boku Zbigniewa Zamachowskiego, ale to nie z nim zagrała w łóżkowych scenach.

M jak miłość: Marcjanna Lelek w rozbieranych scenach

Gwiazda TVP już dawno nie jest małą, nieśmiałą dziewczynką. Marcjanna Lelek ma 24 lata, w pojedynkę podróżuje po całym świecie i nie boi się erotycznych scen. Na odważną rolę zgodziła się, przyjmując propozycję zagrania w filmie Pół wieku poezji później w reżyserii Jakuba Nurzyńskiego. Jest to fanowska wersja… Wiedźmina.

Podczas namiętnych scen Marcjannie Lelek będzie towarzyszył Marcin Bubółka, gwiazdor Korony królów, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. W obsadzie znalazła się także aktorka znana z Barw Szczęścia i Zakochanych po uszy – Kamila Kamińska oraz Mariusz Drężek. Film można obejrzeć za darmo na YouTube.

Kim jest Marcjanna Lelek?

Marcjanna Lelek jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej, a karierę zaczynała w 2004 roku na planie M jak miłość, jako adoptowana córka Marka i Hanki Mostowiaków. Przez lata wcielała się w rolę i dorastała na oczach widzów. W ostatnim czasie jej postać wyjechała z rodzinnej Grabiny, a Marcjanna poświęciła się innym obowiązkom.

Aktorka uwielbia podróżować, co dokumentuje na swoim Instagramie, gdzie na chwilę obecną ma 43 tysiące obserwujących. Gwiazda serialu TVP kocha góry i kraje Ameryki Południowej. Na razie nie wiadomo, czy zamierza wrócić do roli, z której jest najbardziej znana, czy może zamierza robić karierę w innych produkcjach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

M JAK MIŁOŚĆ
instagram.com/ukulelekk

Marcjanna Lelek odpoczywa od roli serialu TVP.

m jak miłość
filmpolski.pl

Jej postać wyjechała z Grabiny.

m jak miłość
fot. screen YouTube Pół Wieku Poezji Później – Alzur’s Legacy

Aktorka wystąpiła w bardzo odważnym filmie. Produkcja jest dostępna na YouTube.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitala na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja „Wspólne święta”
  2. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Robert Janowski przekazał dramatyczną wiadomość. Śmiertelny nowotwór zabija Kacperka, potrzebna pomoc
Poprzedni artykułNie żyje uwielbiany aktor. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, miał tylko 55 lat
Następny artykułKupił córce używany samochód. W schowku znalazł list, a gdy go przeczytał, zalał się łzami
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.