Wszystko wskazuje na to, że w M jak miłość atmosfera robi się coraz bardziej gorąca. W niedawnych odcinkach mogliśmy obserwować, jak Kinga coraz bardziej zbliża się do brata swojego męża. Tym razem jeden z głównych bohaterów trafi do szpitala, gdzie będzie walczył o życie. Wszystko przed ślubem Janka i Soni.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego nie dojdzie do ślubu Janka i Soni
  • Kto stoi za wypadkiem samochodowym Janka
  • Kto pojawi się wśród weselników

M jak miłość nadal gromadzi miliony telewidzów przed ekrany. Trzeba przyznać, że producenci programu robią wszystko, aby stale podgrzewać atmosferę w serialu. Tutaj po prostu nie ma miejsca na nudę.

Wypadek przed ślubem Janka i Soni w M jak miłość

M jak miłość zabawia Polki już od ponad 20 lat. W czasie tego okresu bohaterowie serialu byli poddawani różnym próbom oraz zwrotom akcji. Jednak tego w Grabinie jeszcze nie było. Już niedługo w programie ma dojść do zamachu zorganizowanego przez mafię.

Janek i Sonia szykują się do ślubu, jednak z pewnością nie spodziewali się, że ich ceremonia się nie odbędzie. Wszystko dlatego, że w niemal ostatniej chwili dojdzie do dramatycznego wypadku, wskutek którego komendant trafi do szpitala.

Zobacz także: Zmęczona obowiązkami? Produkt z Rossmanna za 5 złotych zdziała cuda

Państwo młodzi nie zjawią się w kościele, a ich goście słusznie zaczną się o nich zamartwiać. Przypomnijmy, że wypadek już wcześniej przewidziała pewna wróżka Cyganka, ale chyba nawet ona nie spodziewała się, że będzie on aż tak poważny.

Atak mafii w M jak miłość?

Później okaże się, że za wypadkiem Janka prawdopodobnie stoi bandyta Maks Gadowski. Dlaczego chciał go zabić? Powodem miała być przeszłość narzeczonego Soni.

Okazuje się, że panowie mają niewyjaśnione sprawy sprzed lat i niebezpieczny mężczyzna chce je teraz wyjaśnić. Jakby tego było mało, na ślubie pojawi się także Ula. Bohaterka, przez którą Janek aż dwa razy narażał swoje życie. 

Ula to teoretycznie przeszłość, ale bohaterka wciąż zajmuje wyjątkowe miejsce w sercu Janka. Sonia wyraźnie to odczuwa, wciąż czuje się zagrożona. 

Obecność Uli nie będzie jednak przypadkowa. Dawna miłość może okazać się znaczącym elementem w tym fatalnym splocie wydarzeń. 

Scenarzyści przygotowali dla widzów prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Nic z planów państwa młodych nie potoczy się zgodnie z założeniami. Czy to oznacza, że nie są sobie pisani?

Zobacz zdjęcia:

m jak miłość
fot. kadr z serialu M jak miłość

Sonia wciąż żyje w cieniu dawnej miłości Janka, Uli.

M jak miłość
fot. instagram.com/mjakmilosc.official

Parze nie uda się stanąć na ślubnym kobiercu. Czy Janek przeżyje wypadek? 

Zobacz także artykuły w naszych serwisach:

 

Poprzedni artykułOgromne zmiany dla Polaków w Boże Narodzenie? Abp Grzegorz Ryś poinformował o planach w kościołach
Następny artykułSylwester 2020 z obostrzeniami. Niestety, imprezy sylwestrowe zostają odwołane
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl