Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani „M jak Miłość” zachwyceni. Największa gwiazda serialu wraca. Nikt się nie spodziewał
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 13.08.2020 12:38

Fani „M jak Miłość” zachwyceni. Największa gwiazda serialu wraca. Nikt się nie spodziewał

m jak miłość
fot.instagram.com/mjakmilosc.official

Fani M jak miłość będą zachwyceni informacją, która właśnie trafiła do mediów. Już wkrótce w serial pojawi się gwiazda, która jakiś czas temu niestety zrezygnowała z pracy na planie z powodów osobistych. Dziś już wiadomo, że jej powrót jest bardzo realny. Nie możecie się doczekać?

M jak miłość: fani serialu będą zachwyceni nową informacją, która właśnie trafiła do mediów. Okazuje się, że uwielbiana przez wszystkich gwiazda wróci na plan. My nie posiadamy się ze szczęścia, to cudowna nowina. Wszyscy czekali na wielki powrót gwiazdy.

M jak miłość: wielka gwiazda wraca na plan

Największa gwiazda serialu M jak miłość wkrótce wróci na plan, poinformował portal swiatseriali.interia.pl. Chodzi oczywiście o niezastąpioną Barbarę Kurdej-Szatan, która musiała chwilowo zrezygnować z pracy na planie ze względu na ciążę.

– Jestem w zaawansowanej ciąży, za miesiąc rodzę, więc nikt mnie teraz nie kłopocze żadnymi pytaniami. Do serialu „M jak miłość” wracam, jesteśmy w kontakcie z produkcją i po prostu ustalimy, kiedy będzie najodpowiedniejszy moment, kiedy będę się też czuła najlepiej, żeby wrócić. Do teatru oczywiście też, od grudnia będę grała spektakle, ale wszystko pomału, chciałabym, żeby było na spokojnie – powiedziała agencji Newseria Lifestyle Barbara Kurdej-Szatan, jak podaje swiatseriali.interia.pl.

  1. Ważna wiadomość od Ministerstwa Zdrowia. Chodzi głównie o osoby straszne i chore
  2. Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie miała spokoju? Bardzo przykre wieści tuż przed pierwszą rocznicą śmierci jej ukochanego męża

Barbara Kurdej-Szatan wraca

Z zapowiedzi wielkiej gwiazdy wynika, że zobaczymy ją jeszcze na planie serialu M jak miłość. Wszystko zależy od tego jak się będzie czuła. Miejmy nadzieję, ze Basia szybko wróci do formy i znów będziemy mogli podziwiać ją na ekranie.

Życzymy dużo zdrowia i odpoczynku!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rozpaczliwe słowa Lecha Wałęsy. Nagle powiedział, ile jeszcze będzie żył
  2. Jednego problemu z powrotem do szkół nikt nie wziął pod uwagę. Chodzi o kluczową rzecz
  3. 52-letnia Beata Ścibakówna w samym bikini. Niezwykły widok, co za ciało
  4. Nie wiesz co zrobić z warzywami po gotowaniu rosołu? Nie wyrzucaj ich, możesz zmienić je w coś pysznego
  5. Odstrasza mszyce nietypowym specyfikiem. Niektórzy nie wiedza o jego istnieniu, a jest pod ręką

Źródło: swiatseriali.interia.pl, Newseria Lifestyle