M jak miłość: Barbara przeżyje naprawdę traumatyczne chwile. Będzie musiała przyznać się do niewybaczalnego błędu i swojej chwili nieuwagi. Rodzina będzie na nią wściekła. Scenarzyści serialu przygotowali dla widzów emocjonalny roller coaster. 

M jak miłość od 20 lat przyciąga przed ekrany tysiące widzów. Najnowszy wątek będzie dowodem na to, że scenarzyści potrafią utrzymać nas w sporym napięciu. Tym razem nieszczęście spadnie na Barbarę Mostowiak, która przez jeden mały błąd przeżyje dość stresujące chwile.

M jak miłość: Barbara zgubi dzieci?

Fani serialu doskonale wiedzą, że Piotr Zduński jest na wyjeździe w USA. Kinga została zupełnie sama z domem, swoim biznesem i czwórką dzieci. Z pomocą żonie ukochanego wnuka przyjdzie Barbara Mostowiak. Niestety, kochana babcia straci ruchliwe bliźniaczki z oczu i przeżyje okropny stres.

Podczas pilnowania dzieciaków, Barbara straci z oczu dziewczynki. Nagle okarze się, że jedna z dziewczynek zniknęła. Mała Zuzia rozpłynie się w powietrzu. Dopiero po długich chwilach stresu, okaże się, że mała schowała się przy schodach. Na szczęście nie próbowała na nie wchodzić i nie zrobiła sobie krzywdy. Chwila szczęścia będzie krótka, bo wkrótce potem dziewczynka trafi do szpitala.

  1. Niesamowite wieści o ślubie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Ceremonia odbędzie się w pięknym miejscu
  2. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. „Pytanie na śniadanie” ma na swoim koncie więcej wpadek

Wątek Kingi i Pawła

Nieobecny Piotrek nie ma pojęcia, że jego wyjazd może zaważyć na jego małżeństwie. Zakochany w Kindze Paweł i niestety, odwzajemniająca to uczucie Kinga, będą mieli okazję do tego, by się zbliżyć. Gdy mała Zuzia trafi do szpitala, to właśnie szwagier zawiezie Kingę do jej córki. W ten sposób znów będzie mógł poczuć się jak prawdziwy opiekun rodziny, a to nie ułatwi trudnego przecież procesu odkochiwania się w żonie brata. 

Na szczęście Zuzi nic złego się nie stało. Przerażona o zdrowie dziecka Kinga, podziękuje Pawłowi za pomoc czułym przytuleniem. Ten obrazek zobaczy Marysia, która zdaje sobie sprawę z tego, co się święci. Oprócz tych zawirowań widzowie przeżyją jeszcze jeden szok. Jedna z ukochanych bohaterek poważnie zachoruje. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot. kadr z serialu m jak miłość

Paweł żywi wobec bratowej coraz większe uczucia.

m jak miłość
fot. kadr z serialu M jak miłosć

Barbara przeżyje chwile grozy, gdy zauważy, że zniknęła jedna z bliźniaczek.

m jak miłość
fot. kadr z serialu M jak miłość

W trakcie ślubu Magdy i Andrzeja Paweł odważył się pocałować bratową.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kancelaria Premiera potwierdziła fantastyczne wieści. Wielu Polaków zaciera ręce
  2. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
  3. Jakimowicz zadał gościowi żenujące pytanie. Magdalena Ogórek aż złapała się za głowę: ”O Jezu”
  4. Rafał Trzaskowski urządził scenę w klubie o 1 w nocy. Niebywałe, czego się domagał. Wszystko się nagrało
  5. Pamiętacie żonę doktora z ”Rancza”? Wygląda jak inna osoba, przecieramy oczy ze zdumienia
  6. Niebywałe pochodzenie Urbańskiego, jego mama jest z egzotycznego kraju. W Milionerach często padają pytania o jedzenie

źródło: party.pl

 

Poprzedni artykułPo zjedzeniu całego słoika sosu zobaczył, co było na dnie. Stracił apetyt, natychmiast zgłosił się do producenta
Następny artykułZnaki zodiaku, które zawsze pakują się w kłopoty. Lepiej się z nimi nie przyjaźnić
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.