M jak miłość zyska nowego aktora? Przystojniak znany z takich produkcji jak Na dobre i na złe czy BrzydUla najprawdopodobniej dołączy do popularnego serialu TVP. Aktor jeszcze nie potwierdził, ale fani nie mają wątpliwości – zdradziło go jedno zdjęcie!

M jak miłość powiększa swoją obsadę? Ostatnio Filip Bobek wrzucił na swojego Instagrama tajemniczo zatytułowane zdjęcie. W tle widać scenografię z planu serialu TVP. Dodatkowo zdradził kilka tajemnic związanych z nowym sezonem serialu. 

Filip Bobek wystąpi w „M jak miłość”? 

Tego jeszcze nie wiadomo. Kilka dni temu Filip Bobek wrzucił na Instagrama relację z podpisem „zabawa na cudzym podwórku”. Nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby nie fakt, że na wideo wyraźnie widać bistro Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek) i gruziński bar Otara (David Gamtsemlidze). Czy to oznacza, że Filip Bobek dołączy co ekipy TVP2? 

Filip Bobek nie odpowiedział na pytania zaciekawionych fanów i zignorował komentarze na Instagramie. Jednak wszystko na to wskazuje, że aktor może pojawić się w najnowszym sezonie. Jednak spostrzegawczy na zdjęciu zobaczą jeszcze kilka innych szczegółów… Na przykład to, że plany W rytmie serca i M jak miłość znajdują się blisko siebie. Oba seriale również są w trakcie kręcenia nowych sezonów. Może Filip Bobek wpadł na sąsiedni plan po prostu przez przypadek?

 

 

Co nowego w M jak Miłość?

Obok lokalu Kingi Zduńskiej znajdowała się firma budowlana Marcina Chodakowskiego. Na zdjęciu, które wrzucił Filip Bobek widać wyraźną zmianę scenografii. Czy Chodakowski zbankrutuje i zamknie biznes? Super Express informuje, że w powakacyjnym sezonie, Marcin będzie zmuszony zamknąć firmę. Dlaczego? Tego się jeszcze dowiemy! Na razie mamy nadzieję, na ekranie zobaczymy przystojnego Filipa Bobka

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
plotek.pl

Filip Bobek im jest starszy, tym przystojniejszy. Jeżeli informacje się potwierdzą, miło będzie zobaczyć go na ekranie wśród obsady M jak miłość.

m jak miłość
superseriale.se.pl

Tak Filip Bobek podpisał wideo na Instagramie. Czy to oznacza, że jednak gościnnie pojawi się w M jak miłość?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Karol Strasburger wziął ślub. Jego ukochana jest młodsza o 37 lat
  2. Koniec z pozycją „69”. Teraz pozycja ”68” króluje wśród wszystkich par
  3. Zaręczyny z piekła rodem. Mężczyzna zrobił coś obrzydliwego, internauci: „Sadysta”
  4. Martyna Wojciechowska o tragedii, która ją spotkała. „Długo nie mogłam zrozumieć, dlaczego Rafał umarł”
  5. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Na ceremonii pojawiły się same znane twarze
Poprzedni artykułNie żyje Bożena Krzyżanowska. Piękna aktorka miała jedynie 62 lata
Następny artykułTwierdzi, że ciąża zniszczyła jej życie. „Z młodej atrakcyjnej dziewczyny stałam się potworem”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.