M jak miłość zyska nowego aktora? Przystojniak znany z takich produkcji jak Na dobre i na złe czy BrzydUla najprawdopodobniej dołączy do popularnego serialu TVP. Aktor jeszcze nie potwierdził, ale fani nie mają wątpliwości – zdradziło go jedno zdjęcie!

M jak miłość powiększa swoją obsadę? Ostatnio Filip Bobek wrzucił na swojego Instagrama tajemniczo zatytułowane zdjęcie. W tle widać scenografię z planu serialu TVP. Dodatkowo zdradził kilka tajemnic związanych z nowym sezonem serialu. 

Filip Bobek wystąpi w „M jak miłość”? 

Tego jeszcze nie wiadomo. Kilka dni temu Filip Bobek wrzucił na Instagrama relację z podpisem „zabawa na cudzym podwórku”. Nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby nie fakt, że na wideo wyraźnie widać bistro Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek) i gruziński bar Otara (David Gamtsemlidze). Czy to oznacza, że Filip Bobek dołączy co ekipy TVP2? 

Filip Bobek nie odpowiedział na pytania zaciekawionych fanów i zignorował komentarze na Instagramie. Jednak wszystko na to wskazuje, że aktor może pojawić się w najnowszym sezonie. Jednak spostrzegawczy na zdjęciu zobaczą jeszcze kilka innych szczegółów… Na przykład to, że plany W rytmie serca i M jak miłość znajdują się blisko siebie. Oba seriale również są w trakcie kręcenia nowych sezonów. Może Filip Bobek wpadł na sąsiedni plan po prostu przez przypadek?

 

 

Co nowego w M jak Miłość?

Obok lokalu Kingi Zduńskiej znajdowała się firma budowlana Marcina Chodakowskiego. Na zdjęciu, które wrzucił Filip Bobek widać wyraźną zmianę scenografii. Czy Chodakowski zbankrutuje i zamknie biznes? Super Express informuje, że w powakacyjnym sezonie, Marcin będzie zmuszony zamknąć firmę. Dlaczego? Tego się jeszcze dowiemy! Na razie mamy nadzieję, na ekranie zobaczymy przystojnego Filipa Bobka

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
plotek.pl

Filip Bobek im jest starszy, tym przystojniejszy. Jeżeli informacje się potwierdzą, miło będzie zobaczyć go na ekranie wśród obsady M jak miłość.

m jak miłość
superseriale.se.pl

Tak Filip Bobek podpisał wideo na Instagramie. Czy to oznacza, że jednak gościnnie pojawi się w M jak miłość?

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Karol Strasburger wziął ślub. Jego ukochana jest młodsza o 37 lat
  2. Koniec z pozycją „69”. Teraz pozycja ”68” króluje wśród wszystkich par
  3. Zaręczyny z piekła rodem. Mężczyzna zrobił coś obrzydliwego, internauci: „Sadysta”
  4. Martyna Wojciechowska o tragedii, która ją spotkała. „Długo nie mogłam zrozumieć, dlaczego Rafał umarł”
  5. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Na ceremonii pojawiły się same znane twarze