M jak miłość: gwiazda serialu Adriana Kalska wypowiedziała się na temat ślubu ze swoim partnerem Mikołajem Roznerskim. Mimo że najświeższe plotki podkreślały fakt, że para na ślubnym kobiercu stanie jeszcze latem… zdumiewające słowa aktorki nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Co na temat zaślubin mówi Adriana Kalska? W rozmowie z Party zdradziła całą prawdę.

Nie ulega wątpliwości, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Już jakiś czas temu media obiegła informacja, że zakochani zaręczyli się, jednak informacja ta w dalszym ciągu owiana jest tajemnicą. Aktorzy M jak miłość mocno strzegą swojej prywatności i dbają o to, aby szczegóły dotyczące ich związku zachowywać dla siebie. 33-latka postanowiła zrobić wyjątek i zabrać głos na temat rzekomego ślubu.

M jak miłość: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska brylowali na Telekamerach 2020

Zakochani pojawili się wspólnie na tegorocznych Telekamerach. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ od samego początku ich związku wydają się nierozłączni i chętnie towarzyszą sobie podczas spektakli czy próbach na deskach teatru. Na gali para nie szczędziła sobie czułości i chętnie okazywała sobie uczucia. To właśnie dlatego plotki na temat ich rzekomego ślubu w dalszym ciągu nie cichną.

Adrianna Kalska zasypywała ukochanego pocałunkami i nie kryła dumy ze swojego partnera, który odbierał trzecią już w karierze statuetkę. Czy para zamierza się pobrać nie tylko na planie serialu M jak miłość? Słowa aktorki budzą wątpliwości.

  1. Syn pięknej gwiazdy wytatuował sobie twarz. Nie przypomina już przystojnego nastolatka
  2. Nie żyje znany piosenkarz. Mężczyzna popełnił samobójstwo

Czy Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wezmą ślub? 

33-letnia aktorka w rozmowie z Party postanowiła odnieść się do pogłosek na temat rzekomego ślubu. Słowa Kalskiej obaliły wszelkie teorie, które do tej pory krążyły w mediach. 

-Zawsze byłam dziwną dziewczynką. Wolałam przebierać się za czarownice niż za księżniczki… I nigdy nie marzyłam o tym, by stanąć na ślubnym kobiercu – powiedziała aktorka w rozmowie z Party.

Jak sama przyznaje, dla większości par ślub jest niezwykle ważny, jednak ona ma nieco inne priorytety, którymi kieruje się na co dzień.

Dla innych ważniejsze od przyklepania czegoś w urzędzie jest budowanie szczęścia codziennego. I ja należę do tego grona – spuentowała.

Mimo że zakochani wydają się idealną parą, a związek bardzo im służy, najwidoczniej nie potrzebują oficjalnego potwierdzenia swojej miłości. Jesteście zaskoczeni?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

M jak miłość
instagram.com @adriana.kalska.official

M jak miłość: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalską są szczęśliwą parą nie tylko na szklanym ekranie. 

M jak miłość
instagram.com @mroznerski

Zakochani jakiś czas temu rzekomo zaręczyli się. 

M jak miłość
instagram.com @mroznerski

Aktorka zabrała głos na temat ślubu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skażony cukier w polskich sklepach. GIS podjął pilną decyzję
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Hubert Urbański jest łysy. Elegancki prowadzący zaskoczył nowym wizerunkiem
  4. Ile zarabia Monika Zamachowska? Zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP
  5. Marysia była pewna, że złapała męża na zdradzie. Dowiedziała się prawdy i zaczęła go przepraszać
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy

Źródło: party.pl

Poprzedni artykułCórka Anny Przybylskiej tęskni za mamą. W ważnej chwili nie mogła powstrzymać łez
Następny artykułPodczas przysięgi panna młoda nie wytrzymała. Goście wstrzymali oddech, wszystko się nagrało
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.