M jak Miłość to jeden z najbardziej uwielbianych serialów przez Polaków. Jeden z jego aktorów trafił do szpitala, bo bardzo źle się poczuł, a jego objawy wskazywały na zakażenie wirusem COVID-19. Mężczyzna jak się okazało, nie miał cierpliwości do polskiej służby zdrowia. 

M jak miłość ma w swoich szeregach ukochanych przez widzów, a szczególnie widzki, aktorów. Jeden z ulubieńców serialu wylądował w szpitalu. Nie szczędził słów krytyki w stronę służby zdrowia i partii rządzącej.

M jak miłość: aktor trafia do szpitala

Krystian Wieczorek, amant serialu M jak miłość, poczuł się bardzo źle. Postanowił nie iść do pracy, a natychmiast skierować się do szpitala osobiście, co w zasadzie nie jest zgodne z założeniami procedury epidemiologicznej. W przypadku wykrycia u siebie objawów, wskazujących na zakażenie, należy zadzwonić na infolinię NFZ pod numerem: 800 190 590.

Krystian Wieczorek poszedł do szpitala na własną rękę, został przeprowadzony z nim wywiad, a potem pobrano wymaz do wykonania testu na obecność koronawirusa. Całe swoje doświadczenia związane ze zgłoszeniem się do szpitala aktor opisał w poście na swoim Instagramie:

– Do szpitala zgłosiłem się sam, nie chcąc zarażać kolegów i koleżanek na planie. Chciałem być odpowiedzialny i ograniczyć możliwość ewentualnego rozpowszechniania wirusa. Tyle że możliwości weryfikacji w Polsce są skandaliczne. Do szpitala zostałem przyjęty tylko na wyraźną prośbę władz TVP, gdyby nie ich reakcja, siedziałbym z objawami w domu, modląc się o wyzdrowienie. – opisuje aktor w social mediach.

  1. Które sklepy wprowadzą limity zakupów? Najnowsze informacje o ograniczeniach
  2. Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach
  3. Przyczyna śmierci trzeciej osoby z koronawirusem nie jest jasna. ”Inny mechanizm zgonu”

Aktor krytykuje rząd posądzając go o demagogię

Krystian Wieczorek został przyjęty, tylko i wyłącznie przez wstawiennictwo stacji, w której pracuje. Badanie, które przeprowadzono, musiały zostać powtórzone, ponieważ lekarze zbili próbkę, którą pobrali za pierwszym razem. Ostatecznie wynik okazał się być negatywny, ale Krystian Wieczorek dowiedział się o tym po 52 godzinach. 

Krystian Wieczorek skrytykował ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który zapewniał, że wynik badań otrzymuje się po około trzech godzinach od momentu pobrania wymazu. Aktor opowiadał, że jego koleżanka, która przyjechała do szpitala z gorączką i niewydolnością oddechową, została odesłana do domu z kwitkiem. Wpis aktora został jednak usunięty na prośbę jego rodziny, która nie chce, by mężczyzna wszczynał dyskusję i panikę wśród innych osób. 

– Usunąłem poprzednie wpisy na prośbę rodziny. Zdania nie zmieniam, ale nie będę zaogniał teraz sytuacji. Wrócę do tego gdy sytuacja się uspokoi. Z Bogiem. – pisze Krystian Wieczorkowski.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
instagram.com/ krystian_wieczorek_official

Krystian Wieczorek nie krył oburzenia i złości na władze.

m jak miłość
instagram.com @krystian_wieczorek_official

Krystian Wieczorek aktywnie używa portali społecznościowych. Swój wpis o służbie zdrowia usunął, by nie zaogniać i tak już trudnej sytuacji dotyczącej pandemii.

m jak miłość
instagram.com/ mjakmilosc.official

Krystian Wieczorek w towarzystwie swojej serialowej partnerki Anny Muchy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jerzy Zięba twierdzi, że wie jak powstrzymać koronawirusowe szaleństwo. Zwraca się do lekarzy
  2. „Lot do domu” za 4,3 tys. złotych, ogromne zdziwienie. LOT musiał się tłumaczyć
  3. Klaudia El Dursi nie może wrócić do domu. ”Sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli”
  4. Polacy nie mogą dodzwonić się do sanepidu. Automatyczna sekretarka „oddzwoń, jak się ogarniesz”
  5. Znalazł sposób, by nikt nie podszedł do niego zbyt blisko. W trakcie pandemii rozbawił przechodniów
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

źródło: se.pl

Poprzedni artykułLekarka apeluje do Polaków w dramatycznym wpisie. „Pracujemy 24 h na dobę, brakuje testów, masek, rąk do pracy”
Następny artykułUwaga na fałszywe wiadomości od Ministerstwa Zdrowia. Nowy, sprytny sposób oszustów
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.