M jak Miłość to serial, który przez lata swojej emisji gościł na planie całe grono popularnych i utalentowanych aktorów. Wielu z nich do dziś pojawia się na salonach i robią wielką karierę w show-biznesie, inni zaś postanowili z tego zrezygnować. Właśnie taką drogę obrała jedna z najpopularniejszych swojego czasu uczestniczek telenoweli. Niesamowite jak dzisiaj wygląda!

Serial M jak Miłość do dzisiaj jest jednym z najczęściej i najchętniej oglądanych na antenie Telewizji Polskiej. Nie jest to zasługa, tylko scenarzystów i reżyserów, ale także wybitnych aktorów, którzy przez lata przynoszą uśmiech na twarzach telewidzów. Tak było również w przypadku gwiazdy, która nagle zniknęła z salonów, żeby powrócić w wielkim stylu. O kim mowa? Sami się przekonajcie!

M jak Miłość. Była gwiazdą, by zrezygnować na rzecz odpoczynku

W życiu celebrytów bywają momenty, w których błysk fleszów, ciągłe bycie na ściankach, czy wywiady połączone z ciężką pracą bywają dobijające. Właśnie tak poczuła się aktorka, która przez lata odgrywała w serialu M jak Miłość rolę narzeczonej Pawła Mostowiaka Laura Samojłowicz.

Niezwykle utalentowana celebrytka, której poza talentem towarzyszył nienaganny wygląd, ale też i głos jeszcze 10 lat temu uchodziła za wielką gwiazdę. Jednak po jakimś czasie zniknęła z radaru mediów i ludzie zastanawiali się, co się z nią dzieje? Dlaczego tak się stało?

W wywiadzie dla portalu plejada.pl Laura przyznała, że była zmęczona i potrzebowała odpoczynku. W trakcie swojej przerwy wyjechała do Niemiec, gdzie zapisała się do szkoły aktorskiej. Następnie postanowiła wylecieć do Tajlandii, gdzie przez dziesięć miesięcy zarabiała śpiewając w hotelu i zabawiając dzieci, dodatkowo skręcając sushi.

  1. Jest decyzja w sprawie Wszystkich Świętych. Archidiecezja przekazała komunikat, już wszystko jasne
  2. Druzgocący komunikat NFZ. Szpitale nie będą przyjmować wszystkich pacjentów, ręce opadają
  3. Od dziś w Polsce ważna zmiana. Dotknie każdego, będzie inaczej niż wiosną

Jak dziś wygląda Laura Samojłowicz?

Przez te wszystkie lata, była gwiazda serialu M jak Miłość Laura Samojłowicz wielokrotnie zmieniała swój wygląd. Fani serialu mogą pamiętać ją jako ciemną brunetkę o bujnych i długich włosach, po których dzisiaj nie ma ani śladu.

Podczas swojej przerwy kilkukrotnie zmieniała swoją fryzurę. Raz pojawiała się jako krótkowłosa brunetka, by potem zadziwić swoimi również krótkimi, ale jasnymi blond włosami.

Dzisiaj prezentuje się w tej pierwszej wersji i trzeba przyznać, że wygląda naprawdę świetnie! Na swoim Instagramie często wstawia zdjęcia z wizyt w zakładach fryzjerskich.

Jak wspominacie Laurę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

M jak Miłość
fot. instagram.com/laurasamojlowicz

Laura Samojłowicz wygląda dzisiaj zjawiskowo.

M jak Miłość
fot. instagram.com/laurasamojlowicz

Aktorka co jakiś czas zmienia swój wygląd, co udowadnia poprzez media społecznościowe.

M jak Miłość
fot. instagram.com/laurasamojlowicz

Częste wizyty u fryzjera tylko to potwierdzają.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pracownica schroniska nie wiedziała, że jest nagrywana. Wideo z monitoringu pokazało prawdę o jej pracy
  2. Mało kto wiedział, obowiązuje od dziś w całej Polsce. Wieli będzie zbulwersowanych, zmiana może pokrzyżować plany podróży
  3. Ministerstwo Zdrowia wyda dziś komunikat do wszystkich Polaków. Szykują się ogromne zmiany w obostrzeniach
  4. Prezydent Andrzej Duda apeluje do wszystkich Polaków. Powiedział, co stanie się w najbliższych dniach
  5. Od 21 godzina policyjna, Zamknięte bary, kina i restauracje u sąsiadów Polski
  6. Marchewka w kształcie ośmiornicy i dynia ważąca tonę. Ogrodnicy przez przypadek wyhodowali na działkach prawdziwe potwory [ZDJĘCIA]

Źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułAnna Dymna w młodości. Pamiętacie jej pierwsze role?
Następny artykułZaczęło się, pilne zmiany dla uczniów i nie tylko. Właśnie poinformowano o kolejnych obostrzeniach w Polsce
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl