M jak miłość: fani będą kompletnie załamani. Bardzo smutne informacje obiegły media. Wygląda na to, że sprawy mogą obrócić się w nieoczekiwany sposób. Czekają nas prawdziwie złe emocje. Będą zmiany w obsadzie?

Fani M jak miłość z pewnością wstrzymają na chwilę oddech. Media obiegły dramatyczne informacje na temat uwielbianych bohaterów serialu. 

M jak miłość: dramatyczne informacje

Fani będą oglądać najbliższe odcinki uwielbianego serialu TVP 2 na głęboki wdechu. Okaże się bowiem, że sytuacja przybierze dramatyczny, a nawet tragiczny obrót. Zostanie podjęta próba uśmiercenia najbardziej lubianej bohaterki Barbary Mostowiak i jej przyjaciela Józefa Modrego.

Józef Modry znalazł się pod opieką, zdawałoby się bardzo profesjonalnej i dobrej opiekunki Oli. Tylko jedna Barbara będzie odczytywać sygnały, jakie wysyła jej przyjaciel i słuchać swojej intuicji. O pomoc poprosi nawet policję, ale funkcjonariusze nic nie znajdą, a nawet polubią opiekunkę Olę. Opiekunkę, która w rzeczywistości knuje okrutny plan, chcąc uśmiercić oboje seniorów.

  1. Aleksandra Kwaśniewska w końcu wyjawiła prawdę. Wszyscy czekali na jej słowa
  2. TVN: łzy, krzyki i wulgaryzmy na wizji. Widzowie nie pozostawiają suchej nitki

Barbara Mostowiak zginie?

Mimo że nikt nie będzie wierzył serialowej Basi, ona nie spuści z oka nowej psychopatycznej opiekunki. Mimo tego Oli uda się podawać Józefowi kolejne tabletki, które będą go ogłupiać i sprawiać, że straci zdolność logicznego myślenia. Takie działanie ma spowodować, że staruszek podpisze wszystko, co Ola podsunie mu pod dłoń.

Barbara zostanie wplątana w niebezpieczne działania Oli, która będzie chciała upozorować śmiertelny wypadek seniorki. Przez kilka chwil w serialu życie uwielbianej bohaterki znajdzie się w rękach bardzo inteligentnej i przebiegłej opiekunki. Widzowie wstrzymają oddech, my też. Bo jak sobie wyobrazić kultowy serial bez udziału ukochanej Basi? To jednak nie wszystko, ostatnio Basia opowiadała o smutnym odejściu z serialu, wszyscy fani słuchali jej słów ze wzruszeniem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot. kadr z serialu M jak miłość

Barbara Mostowiak to ukochana postać Polaków z serialu, jak mogłaby z niego odejść?

m jak miłość
fot. kadr z serialu M jak miłość

Józef Modry orientuje się, że Ola chce go zmanipulować.

m jak miłość
fot. kadr z serialu M jak miłość

Tylko Barbara wyczuła, że Ola knuje chytry plan, ale nikt nie chce uwierzyć staruszce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił
  2. Dramatyczna wiadomość od TVP. Podhale w żałobie, nie żyje
  3. Polacy ich uwielbiali. Pamiętacie „Wideotekę dorosłego człowieka”?
  4. Anna Mucha ogłosiła wielką nowinę. Napływają gratulacje, wszyscy nie mogą się już doczekać
  5. Czy podręczniki i pomoce szkolne powinny być darmowe?
  6. Zapas na długie, zimowe miesiące, banalny przepis na sos paprykowy do słoików, palce lizać

Źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułCzy nauczyciele powinni zadawać prace domowe?
Następny artykułNa jaw wyszła dramatyczna prawda na temat Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”. Mało kto wiedział, wstrząsające
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl