M jak miłość, najpopularniejszy program telewizyjny w Polsce nie jest zazwyczaj kojarzony z kontrowersyjnymi scenami. O tej jednak huczał cały kraj. Jak się okazuje, nie tylko widzów poruszyła ta brutalna scena, grająca w niej aktorka również miała ogromne problemy, by się po niej pozbierać. Nie spała, nie jadła.

Bywają takie sceny w serialach, które zawsze będą budzić kontrowersje, niezależnie od tego, jak ostrożnie się do nich nie podejdzie. W tym przypadku wiele osób zastanawiało się, czy scenarzyści M jak miłość nie przesadzili. Pokazane w tej scenie treści doprowadziły aktorkę do złego stanu psychicznego.

Kontrowersyjna scena w M jak miłość

Ta scena, która wzbudziła tak ogromną kontrowersję, to scena brutalnego gwałtu na młodziutkiej bohaterce serialu, Lilce. Jak się okazało, nie wstrząsnęła ona tylko publicznością. Również odtwarzające rolę dziewczyny młoda aktorka, Monika Mielnicka odczuła nagrywania tej sceny.

Dziewczyna przyznała, że bardzo trudno było jej znowu poczuć się normalnie po kręceniu tej sceny, miała problemy ze snem i jedzeniem.

Spałam po 2-3 godziny. A jak już udało mi się zdrzemnąć, to miałam koszmary — opowiedziała aktorka odtwarzająca w M jak miłość rolę Lilki, jak podaje portal superseriale.se.pl.

Ile lat ma Monika Mielnicka?

Monika Mielnicka ma 20 lat. Urodzona w 2000 roku aktorka dopiero zaczyna swoją karierę. Dwa lata temu zaczęła grać w serialu M jak miłość, gdzie odtwarza rolę nastoletniej Lilki Banach, dziewczyny Mateusza Mostowiaka.

Przed tym miała jeszcze role epizodyczne w serialu Na Wspólnej, pojawiła się też w filmie Powidoki. Poza tym rozwija się również jej kariera dubbingowa. Podkładała już głos w filmie Netflixa, oraz filmie Disneya o Kim Kolwiek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
instagram.com/monika_mielnicka_official

Nagrywanie sceny wstrząsnęło młodą aktorką.

m jak miłość
instagram.com/monika_mielnicka_official

Jej kariera się rozwija.

m jak miłość
instagram.com/monika_mielnicka_official

To była bardzo kontrowersyjna scena.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Mężczyzna wsiadł do taksówki i powiedział jedynie: ,,Szybko na Pragę, moja dziewczyna umarła”
  3. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża
  4. Krzysztof Ibisz pogratulował byłej żonie. ,,Pani Gadżet ma powód do świętowania
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

źródła: wikipedia.org, filmpolski.pl, se.pl, bp24.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego