M jak Miłość to serial, dzięki, któremu poznaliśmy wielu niezwykłych polskich aktorów i aktorek. Jedną z nich jest Małgorzata Pieńkowska, która przeżywa dramat spowodowany koronawirusem w Polsce. Chodzi o matkę aktorki. 

Gwiazda M jak Miłość nazywa swoją rodzicielkę autorytetem i przyjaciółką. Małgorzata Pieńkowska jest wyjątkowo zżyta ze swoją mamą, z którą obecnie może rozmawiać tylko przez telefon. 

Gwiazda M jak Miłość tęskni za mamą

Małgorzata Pieńkowska, która gra w M jak Miłość od samych początków serialu, udzieliła wywiadu dla Kobiety i Życia, w którym podkreśla, że ma z mamą wiele niezwykłych wspomnień. To dzięki nim jest w stanie przetrwać czas izolacji spowodowany koronawirusem:

-Tęsknię za chwilami, kiedy byłam dzieckiem i mogłam przytulić się do mamy. No i wtedy świat w ogóle nie był przerażający- wyznała aktorka, której brakuje chwil spędzanych z rodzicielką. 

Pani Halina jest autorytetem dla gwiazdy M jak Miłość, nie tylko dlatego, że urodziła ją w wieku 22 lat i mimo to skończyła studia i rozpoczęła doktorat, ale dlatego, że pozwoliła uwierzyć jej w siebie, kiedy ta była mała. 

  1. Nie żyje aktor uwielbianych seriali. Rodzina potwierdziła tragiczną wiadomość
  2. Zrobiła synkowi zwykłe zdjęcie, flesz ujawnił niepokojący szczegół. Natychmiast poszli do lekarza, diagnoza była druzgocząca
  3. Wiceminister rozwoju ujawnił, jaki zakaz chce znieść rząd. Wiele osób się ucieszy

Kwarantanna bez bliskich

W dobie koronawirusa w Polsce zaleca się całkowitą izolację od osób starszych, które są najbardziej zagrożone przez COVID-19. Seniorzy w tym czasie biorą udział w różnego rodzaju programach wsparcia lub starają się sobie radzić sami. Mama gwiazdy M jak Miłość także należy do tych osób. 

Jak wyznała Pieńkowska w wywiadzie dla Kobiety i Życia, jej rodzicielka nawet w czasie pandemii sama robi zakupy, wychodzi na spacer z psem, odpoczywa. Dzięki temu Małgosia jest o nią spokojna. O tym, jakie problemy napotkała w dobie koronawirusa, opowiedziała również Iwona Pavlović. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

M jak miłość
Fot. instagram.com/malgorzata_pienkowska/

Gwiazda M jak Miłość podkreśla, że w czasie izolacji to spacery ją ratują. 

m jak miłość
Fot. instagram.com/mjakmilosc.official

Małgorzata Pieńkowska tęskni za mamą.

M jak Miłość
Fot. instagram.com/malgorzata_pienkowska/

Pani Halina jest jej autorytetem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Prezydent Warszawy zaskoczył wszystkich najnowszym oświadczeniem. Padły ostre słowa
  2. Film z polskiego miasta robi furorę w internecie. Natura pokazała klasę
  3. Niewyobrażalna tragedia, w domu znaleziono dwa ciała. Nie żyją ojciec i syn
  4. Najlepsze słodycze od naszych sąsiadów. Na samo wspomnienie czuć smak
  5. Wypłynęły informacje o Małgorzacie Rozenek. Większość kobiet ukrywa podobne rewelacje
  6. Dziś i jutro może być niebezpiecznie, warto zachować wyjątkową ostrożność. Nadciąga niż znad Rosji

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułMasz stary telewizor? Wychodzi urządzenie, które zrobi z nim „cuda”, znamy cenę
Następny artykułKim jest żona Łukasz Szumowskiego? Fakt ujawnia, że ma udziały warte miliony złotych
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.