Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Ostałowska przeszła cudowną metamorfozę. Fani nie kryją zachwytu
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 18.08.2019 15:33

Dominika Ostałowska przeszła cudowną metamorfozę. Fani nie kryją zachwytu

dominika ostałowska
Fot.screen youtube.com

M jak miłość: Dominika Ostałowska od jakiegoś czasu doświadcza sporych wahań wagi. I choć unika rozgłosu woląc utrzymywać swoje życie prywatne w tajemnicy, teraz zrobiła wyjątek. Opublikowała zdjęcie, które wywołało niezły zamęt wśród fanów aktorki.

Od lat jest jedną z ulubionych postaci serialu „M jak miłość”. Dominika Ostałowska wciela się w rolę Marty od niemal 20 lat. Na ekranie możemy zobaczyć, jak bardzo zmieniała się na przestrzeni lat. Jak wygląda dzisiaj? Zobaczcie jak bardzo się zmieniła!

Jak teraz czuje się Dominika Ostałowska w nowym ciele?

Gwiazda serialu „M jak miłość” jest bardzo zadowolona ze swojej metamorfozy. Dominika Ostałowska nie udziela się zbyt aktywnie w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak postanowiła pochwalić się swoją zmianą. Zdjęcie, które wstawiła na nowo założone konto na Instagramie od razu zebrało masę pozytywnych komentarzy. Internauci pisali z zachwytem:

– Wygląda Pani kwitnąco!

– Super zmiana, tak trzymać.

Niektórzy mogą uznać tak szybkie zrzucenie wagi za niepokojące. Nie ma powodów do zmartwień, aktorka ma się bardzo dobrze, a zrzucenie wagi jest efektem odpowiednio dobranej diety i codziennej aktywności fizycznej. Od paru lat zmagała się z efektem jojo, które przyszło zaraz po drastycznej utracie wagi. Dlatego teraz przyjęła inną taktykę walki o lepszą sylwetkę. Jaki jest sekret Dominiki Ostałowskiej?

Jak schudła Dominika Ostałowska? Gwiazda „M jak miłość” zachwyca wyglądem.

Dominika Ostałowska schudła dzięki odpowiedniej diecie i jeździe na rowerze. Sama gwiazda serialu „M jak miłość” przyznaje, że czuje się dużo lepiej. Mówi, że ma więcej chęci do życia i siły do pracy. O wiele chętniej też staje na deskach teatru! Jaki jest jej sekret? Czy możliwe jest dobre samopoczucie na diecie? Oczywiście!

– Odkąd dobrano mi odpowiednią dietę, której bezwzględnie przestrzegam, mam poczucie, że panuję nad swoim zdrowiem i wyglądem, a przede wszystkim nie chodzę głodna. – przyznaje zadowolona aktorka w rozmowie z Wirtualną Polską.

Gwiazdy bardzo chętnie opowiadają o swoich dietach i chwalą się różnymi przepisami. Jednak Dominice sukces przyniosła spersonalizowany jadłospis.

Niezawodny sposób na schudnięcie?

Dominika Ostałowska bez wstydu przyznaje, że korzysta z usług cateringu. Dzięki temu oszczędza czas i nie musi przejmować się przyrządzaniem skomplikowanych dietetycznych dań. Sprytne, prawda? A od początku wiosny aktorka przeniosła się z domowych ćwiczeń na aktywność na dworze. Słońce i świeże powietrze świetnie wpływają nie tylko na figurę, ale również na dobre samopoczucie. Metamorfoza aktorki jest godna uznania. Dzięki kilku prostym zmianom dzisiaj może cieszyć się z nowego wizerunku.

Zobacz zdjęcia

m jak miłość

Dominika Ostałowska przed przejściem na dietę.

m jak miłość

Gwiazda „M jak miłość” zachwyca nowym wizerunkiem.

m jak miłość

Uśmiech aktorki zdradza wszystko- Dominice Ostałowskiej bardzo dobrze w nowym ciele!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Arystokratyczne pochodzenie Beaty Tyszkiewicz sprawiało jej kłopoty. Nie chciano jej przyjąć do szkoły
  3. Qczaj już po operacji. Uwielbiany trener personalny dodał niepokojące zdjęcie ze szpitala
  4. Marcin Meller zdradził powody swojego odejścia z „Dzień Dobry TVN”. Namówiła go Magda Mołek?
  5. 19 dni po ślubie spojrzała na ślubne zdjęcia. Wtedy odkryła przerażającą prawdę
  6. Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie