M jak Miłość pozwala jej spełniać się aktorsko, ale gwiazda serialu ma jeszcze jedną bardzo ciekawą pasję. O jej niezwykłej przeszłości wie mało kto, ale w sieci można znaleźć pewne nagranie, które zdradza wszystko. Przy okazji można zauważyć, jak wielką metamorfozę przeszła w ciągu ostatnich lat.

Zanim gwiazda M jak miłość zyskała popularność, próbowała swoich sił nie tylko w aktorstwie. Okazuje się, że Adriana Kalska, czyli serialowa Iza Lewińska ma wiele zainteresowań, a dzięki jednemu z nich również mogła stać się sławna.

M jak miłość: Adriana Kalska w przeszłości

Poza aktorstwem Adriana Kalska ma jeszcze jedną słabość – muzykę. Jakiś czas temu gwiazda wzięła nawet udział w muzyczym show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie wiele razy zachwyciła publiczność. Mało kto pamięta o tym, że wiele lat temu, jeszcze jako studentka, wystąpiła w… Szansie na sukces. 

Osiem lat temu Adriana Kalska próbowała swoich sił w programie TVP, gdzie zaśpiewała piosenkę Andrzeja Zauchy Byłaś serca biciem. Materiał jest dostępny w sieci, a na nagraniu widać, jak bardzo zmieniła się aktorka. Od tamtej pory zupełnie zmieniła swój styl i zrzuciła kilka kilogramów.

Gdzie grała Adriana Kalska?

Adriana Kalska grała w kilku chętnie oglądanych serialach, ale najbardziej znana jest z roli Izy Lewińskiej w M jak miłość, w którą wciela się już od kilku lat. Na planie nie tylko poznała dobrze znanych wszystkim aktorów, ale też znalazła miłość. Jej serialowym, ale i życiowym partnerem jest Mikołaj Roznerski.

Wcześniej aktorka grała w Hotelu 52, Samej słodyczy czy Prawie Agaty. W 2012 roku skończyła studia Wydział Aktorski PWST w Krakowie, gdzie kształciła się na specjalności wokalno-aktorskiej.

ZOBACZ FILM:

m jaki miłość
filmpolski.pl

Gwiazda M jak miłość próbowała swoich sił w muzyce.

 Adriana Kalska wzięła udział w Szansie na sukces.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pacjentka przeżyła koszmar na jednym z warszawskich SOR-ów.
    „Klęczałam na korytarzu z bólu. Nikt z personelu w ogóle się tym nie
    przejął”W telewizji pokochały go miliony, nie żyje kultowy aktor. Pokonał go nowotwór
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Anna Mucha ma rude włosy! Aktorka postanowiła na płomienny kolor i wygląda fantastycznie
  4. Babcia? Nie, to bardzo młoda kobieta. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi
  5. „Szwagierka ma czwórkę dzieci i żyje z 500 +. Siedzi na kanapie, wydaje pieniądze i nawet nie dba o dom”
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
Poprzedni artykułTeściowa Ewy Chodakowskiej to prawdziwa piękność. Trenerka pokazała wspaniałe zdjęcie
Następny artykułWłaściciel chciał, żeby jego pies „wyglądał groźniej”. Zrobił mu niedopuszczalną rzecz
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.